reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Carmi Co do jazy autem w ciazy to nie slyszalam przeciwskazan. Mi lekarz zabronil rowerem do pracy jezdzic, no ale mam 10km w jedna strone wiec jezdze samochodem. Normalnie to do konca ciazy bede jezdzic samochodem. Autobusem to chyba jeszcze bardziej wytrzepie, no i dluzej hehe. Tez planuje w styczniu na pare dni do Polski przyjechac.

Dilajla Polecam herbatke z miodem i cytryna i pod koldre sie szybko wygrzac.

MalaM gratuluje wyczucia ruchow:-) tez bym chiala... narazie to mi wzdecia jezdza w te i we wte:baffled:

Co do USG to w Belgii tez standardowo chyba 3 razy jest normalnie, ale to zalezy od lekarza. Moj doktorek ma wlasny sprzet w gabinecie, wiec za kazdym razem przy wizycie mam okazje popatrzec. Wyczytalam gdzies na lokalnym forum, ze ponoc mozna isc do niego z "paluszkiem" i poprosic o nagranie :))) i chyba tak zrobie przed swietami.

Serdeczne pozdrowionka mamuski
 
reklama
Och dziewczynki. Preprasza ale nie nadrobie lektury z weekendu i nie przeczytam wszystkiego. U mnmie hyba jakies fatum panuje.

W niedziele w nocy obudzilo nas pukanie do drzwi sasiadow potem do nastepnych a potem do nas. Maz wyszedl na klatke i tylko krzyknal ubieraj sie szybciutko- pali sie!:szok:- Wtedy dopiero wlaczyl sie larm. Zapalily sie liczniki pradu przy samym wejsciu na klatke- dobrze ze sasiad wracal pozno do domu i zauwazyl. Pol godziny w pizamach na dworze i zanim przyjehala straz to juz bylo po wsz\ystkim bo na szczescie byla gasnica. Nie mamy pradu w calym budynku a poniewaz wszystko w domu jest na prad to nie ma- ogrzewania, cieplej wody (prysznic)- a J powiezial zze jak umyje glowe zina woda to mnie powiesi:(, lodu w lodowce, cieplej herbaty ani obiadu :( nie mowiac o swietle. :wściekła/y: Pol nocy nie przespanej wiec wczoraj postanowilismy sobie zrobic wolne od pracy i wyspac sie. Donosilismy tylko ciepla herbate ze sklepu.

Rano poszlismy do lekarza i pani doktoer powiedziala ze poniewaz mialam USG 2 tyg temu w szpitalu wiec nie powinnismy bombardowac bobasa promieniai i teraz musze czekac na 20 stycznia. Zrobila i tylko zwykle badanie ginekologicznie i powieziala ze na pewno wszystko ok potem tylko jeszcze mocz i krew na toxoplazmoze. troche sie uspokoilam ale zapewne nie na lugo- jeste tez troche rozczarowana :-(

Acha no i jeszzcze dzisiaj okazalo sie ze dostalam wezwanie do urzeu skarbowego w Pol. Ktorego nikt nie moze odebrac oprocz mnie :( No i lepiej zeby nie odbierac jak mnie nie ma w Pol. :no:

Ach co za dzien. Glowa mi peka
 
venice24, witaj w naszym gronie!
Co do kosmetyków zapachowych, to mnie odrzucało tylko od zapachu kokosowego. Jednak moja kuzynka miała dokładnie tak, jak Ty i przeszła na kosmetyki AA. Tam mają antyperspiranty, balsamy, kremy, żele pod prysznic, itp. bezzapachowe. Taką serię mają, bodajże AA HELP się to nazywa.
Ja mam USG robione co miesiąc i nie uważam, żeby to było za często :-)
Idę sobie obiadek zjeść.. mniam, mniam :tak:
 
Venice24 to masz zupełnie odwrotnie, niż ja. Bo ja latam, jak ta głupia po całym mieszkaniu z antyperspirantem mojego ukochanego M. i jak tylko poczuję jakiś nieprzyjemny zapach, wywołujący mdłości, to zaczynam go neutralizować wdychając zapach dezodorantu. Normalnie w ciąży mi się zaczęły ciągoty narkomańskie ujawniać:baffled:
 
agata077, Ty w Anglii kupowalas, tak? Ile u Was takie urzadzenie kosztuje? Bo tu w Niemczech to jak patrzylam, ciezko znalezc, a na wynajem 50€ miesiecznie!!!! Powariowali



no wlasnie o to mi chodzilo, ze jednak tak do konca nie jest pewne, czy to takie nieszkodliwe, usg co pare dni, tydzien...
a co do pozaru, cale szczescie, ze wszystko dobrze sie skonczylo. Dzidzia nad Wami czuwala ;) Usciski!



ja uzywam antyperspiranta Vichy, jako jedyny daje mi jako taka ochrone :crazy:
Jest on tez w wersji bezzapachowej, z biala nakretka, choc ten zielony pachnie bardzo ladnie.


Carmi kupowalam u siebie na ebayu zaplacilam z przesylka 51 funtow a wynajem to 10 miesiecznie koszmarne ceny u was ;(


ja dzis bede umierac sprzatnelam tylko salon i czuje sie fatalnire a gdzie obiad musze isc do sklepu a tak mi sie niechce kurcze gdzie moja energia przedswiateczna normalnie czuje sie fatalnie chyba starosc nie radosc ide sprzatnac kuchnie i do sklepu ;(
 
Co do tego USG: na pewno jest nieszkodliwe, nie ma tu żadnego promieniowania tylko ultradźwięki, które maluch słyszy ale nie wpływa to na niego w żaden sposób.
Carmi - nie martw się niczym i przełóż sobie to na Święta - miły prezent:).
 
Dzięki Nanya za radę. Właśnie kojarzyłam też, że chyba la roche albo iwostin ma takie bezzapachowe serie, tyle że to inna półka cenowa. A chodziło mi właśnie o zwyczajne kosmetyki (szampon, odżywka itd)...
Fajnie, że jest forum i że można pogadać na różne tematy, zwłaszcza, ze nie zawsze tak się fajnie składa, że kilka koleżanek też jest akurat w ciąży. W moim otoczeniu jestem właściwie sama. Pozdrawiam wszystkie czerwcówki:-)



 
reklama
Do góry