reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Witam wieczorkiem

Dzien zaliczam do udanych :tak::-)
Szybko zlecial i ani chwili nudzenia sie :-)

W przedszkolu bylo tak sobie ale za to bardzo zimno :baffled:
A mnie wstyd bylo bo caly czas ziewalam ;-)i lzy mi z tegoziewania po bokach lecialy ;-)no i gadac mi sie nie chcialo ;-) a jak na zlosc co chila jaaks kobitka podchodzila do mnie na pogaduchy, a ja taka malo rozmowna :-paz dziwne :-p:-)

Spacerek tez zaliczylysmy i bylo dosc sympatycznie i buzki nam zmarzly ale z ato straszna slizgawica i nie umialam kroku zrobic, ale dalysmy rade :tak: No a popoludniu cora zaciagnela mnie do malowania i wycinaia :-):tak: zrobilysmy korony, kazdemu po jednej ;-) ale byla zabawa :tak::-D Tata cale popoludnie w niej chodzil ;-)

Jutro idziemy na dziecieca impreze mikolajkowa :tak: Dziecina moja juz sie doczekac nie moze, nawet poszla wczesniej spac :-p;-)

Nanya super uczucie te ruchy naszych skarbikow malych :tak:
Ja zawsze doczekac sie kolejnego nie moge, choc ostatnio ta moja dzidzia jakas maloruchliwa. Pewnie leniwa :-p;-)

Cypisia teraz to juz musisz baaardzo wypoczywac :tak:
Trzymaj sie :tak::-)


Mezus przyszed to lece na film ;-)

Spokojnych snow :tak::-)
 
dzien dobry z rana :-)
Kurcze ale mam stresa, o 17 wizyta u gina...mam nadzieje ze wszystko bedzie ok...wyniki, ktore odebralam wczoraj wydaja sie byc dobre ale w sumie to lekarz to oceni ;-) Ehh...nie moge w ogole na pracy sie skupic:-( Noc tez kiepsko przespana...ciezki dzien przede mna...az mnie w dole brzucha cos zaczyna bolec :-( No ale koniec marudzenia, 3majcie kciuki zeby wszystko bylo dobrze :-)
Milego dnia Mamusie, pozdrawiam
 
Dziewczyny,
mam takie pytanie, czy któraś z Was orientuje się czy w ciąży można robić mikrodermabrazje? Chodzi mi o mechaniczne scieranie naskórka, takim niby małym odkurzaczem? Chciałabym sobie zrobić, ale nie wiem co może mi po takim zabiegu na buźce zostać? Będę wdzięczna za pomoc. :)
 
Dzien doberek :)

kurcze rozlozylo mnie przeziebienie gardlo tak drapie ze szok wzielam septolete ale poprawy brak na dworze tez zimno jak diabli ;(

Petronela mi ginekolog i kosmetyczka powiedzieli kiedys ze same zabiegi oczyszczajace tak ale nic mechanicznego niewiem na czym to polega ten odkurzacz ale kosmetyczka powinna wiedziec wolno czy nie ....


a u nas pada grad i zrobilo sie bialo ;(
 
Witam serdecznie
Nika77 nie denerwuj się na pewno wszystko będzie dobrze będę trzymała za ciebie kciuki :-) ja mam wizytę w czwartek też się denerwuję a jednocześnie nie mogę się doczekać.
Cypisia ja mam też jakieś dziwactwo w macicy zrobiła mi się jakaś cysta która ma 2cm i 2 milimetry bynajmniej tyle miała miesiąc temu za 2 dni zobaczymy może się w chłonie ale moj lekarz mówił, że ona i tak nie zagraża zbytnio dziecku bo rośnie wolniej moja rośnie 1 mm an tydzień a dziecko jest większe i rośnie szybciej, mam nadzieje, że ona nam nie grozi dostałam przez nią dupchaston aby wzmocnić dziecka tak na wszelki wpadek i L4 dlatego min. od początku siedze w domu .
 
Witajcie kochane ciężaróweczki w ten słoneczny i jak na grudzień całkiem ciepły dzień. Ja w końcu wczoraj zrobiłam analityki , utoczyli mi 3 fiolki krwi , nie było aż tak źle. Mam nadzieje że badania wyjdą dobre bo wyników nie dostanę do ręki tylko zobaczę za 2 tyg przy wizycie u pani ginekolog. No trudno jakoś wytrzymam ;-). Martwi mnie coś innego, wczoraj "zaliczyłam" dwa poważne upadki jeden w domu drugi po badaniach analitycznych, nawet obecność męża nie pomogła:baffled:. Mam nadzieje ze nic złego się maleństwu nie stało:-( Niby nic mnie nie boli oprócz kolana i tyłka ale boje się i nie wiem jak wytrzymam do kolejnego USG(2 tyg) w tej niepewności..
 
dziewczyny, mozecie moze wrzucic fotki tych dopplerow, co macie?

i jeszcze jedno pytanie, czy zbyt czeste usg moze tez zaszkodzic?

Co to znaczy zbyt często? USG nie ma żadnego negatywnego wpływu, ale wydaje bardzo wysoki dźwięk, na który maluch reaguje. Nie zaleca się go robić zbyt często, ale konkretnych przeciwskazań nie ma.
 
reklama
czesc dziewczynki
ja jutro ide na taki szybki scan, badanka dzis pobrane..jutro do odbioru...no zobaczymy bo juz z 1,5 mies nie robiłam...
 
Do góry