reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

Heatherku a gdzie rodziłaś? Ja też jestem pod wrażeniem twojego porodu. Też tak bym chciała. Wczoraj rodziła moja koleżanka. PO około 10 godzinach (tak przypuszczam) pchania i męczarni zabrali ją na cesarkę. Urodziła chłopca. Brałaś znieczulenie?

Fredka, ja jestem wierna 'mojemu' szpitalowi sprzed trzech lat - rodziłam u Orłowskiego na Czerniakowskiej. Dużo się zmieniło, ale nadal jestem zadowolona. Przede wszystkim z lekarzy i takiej ogólnej obsługi.
Tylko z tego, co widziałam, przez ostatnie dwa-trzy dni przyjmowali tylko skomplikowane cesarki, bo im miejsca brakowało na zwykłe porody. Ale to jest szpital kliniczny nastawiony głównie na patologię, więc nawet mnie to nie dziwi......
PS. Znieczulenia nie zdązyłam :no::no::no::no: Na żywca mnie wzięli.....
 
reklama
woda pod cisnieniem Syla i siup :-Dbedziesz jak MLODY BOG!:-D

a ja wczoraj bylam u lekarza.....opisze Wam na zastrzezonym co i jak, wczoraj nie dalam rady bylam taka po tym stresie zmeczona;-)
 
Heatherku to ja i tutaj gratuluje tego przystojniaka!!! Śliczny chłopak i bardzo ładne imie:) a podobny do małego Mateusza?
 
reklama
Nadal mam zatkane ucho:wściekła/y: dostałam jakieś kropelki a Pan doktor powiedziiał ze raczej się nie płucze uszu:-) za 5 dni zobaczymy:-)

Sylwia może czas juz umyć :-D:-D:-D:-D To żart na wypadek jakby ktoś się nie znał na żartach :-D A tak na poważnie to spróbuj mówić słowo Jakub tak przesadnie wyciagając szczenę do dołu i do góry. Ja w dzieciństwie miałam non stop odtykane u lekarza i do dziś pamiętam jak mi tego Jakuba każą wymawiać.:-D
 
Do góry