reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

czerwcowe ploteczki :D

reklama
Pati, Ty chyba żartujesz :szok:;-) , nie kracz mi tu! Żadnego "po terminie" sobie nie zyczę!!!
Bola te plecy, jak juz pisałam i mam takie wahania, że albo akceptuję i stwierdzam, że co tam, jeszcze chwilę poboli i już. A potem mam ochote ściany gryźć. Po konsultacji telefonicznej z moją położną wygląda na to, że to - tak jak przypuszczałam - ucisk na nerw.
 
Mamootku wspolczuje naprawde...znam podobny bol...u mnie to kamienie sie okazaly... ja to juz gryzlam sciany!!!

my z mloda dzis spedzilysmy super dzien...pojechalysmy 40km.od naszego domu do "parku" ze zwierzakami,dinozaurami faktycznych rozmiarow,kolejki,place zabaw,natura... pogoda cudowna,ceny az smieszne bo np.przejazd kolejka dla dzieci czy na samochodzik to 50 centow... jedzenia tez tanie-kielbacha z bulka 1,50...parking 50 centow...wstep na dwie 5 euro..teraz to bedzie nasze ulubione miejsce... fakt faktem kawalek trzeba jechac ale frajda dla doroslego jak i dzieci :))
 
i ja Mamootku znaM temat rwy kulszowej w ciazy...w obu mialam;/...przekichane...a moj A z racji wykonywanego zawodu gryyyy czesto nie spi w nocy przez nia i cwiczy , baseny itd....eeea i tak raz go tak zlamoalo ze w szpitalu wyladowal i nogi mu odjelo....
ale Ty zlociutka niedlugi urodzisz i pojdzie w niepamiec;)

Pati brzmi super!
my tez w ten weekend wyczailismy przepiekne miejsce w Manie...blisko bo ok 3 mile, jeziorko, konie, kaczki, itd...plac zabaw...no cuuudo..jak zrzuce foty znajde chwilke to wkleje...
 
Wlasnie wzielam sie za porzadkowanie balkonu ;) odkurzylam najpier,wywalilam smieci...zmylam podloge z grubsza...czekam az wyschnie...i bede byla okno...oobmyc stolik i krzesla musze...a jutro chyba jakies kwiatki posadze ;)
 
reklama
Mamootku współczuję i życzę Ci szybkiego porodu, bo chyba już bardzo na to czekasz :)
Pati super miejsce, a ma to swoją stronę w necie? daj linka:) może kiedyś się wybierzemy tam na wycieczkę :)

mój Małż planuje w czerwcu wycieczkę do Krakowa, wyczaił tam jakieś muzeum i cały napalony planuje już wypad.
I tu mam prośbę do Sylwii czy zna i może polecić jakiś pensjonat niedrogi i fajny ,w Krakowie lub okolicach bo będziemy musieli się gdzieś prze chrapać 1 noc, a jak kiedyś przez neta rezerwowałam sobie pokój w agroturystyce, to co innego było na zdjęciach, a w rzeczywistości-porażka :/
No i mam nadzieję że uda mi się spotkać z Sylwią a może nawet z KasiąDe :)
 
Do góry