reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

Cicha, Kasia ja też jakaś nabuzowana jestem :-) i jak skończę karmić to zamontuję sobie wlew ciągły :-) i będe łoić winko, piwko itp .:-) to może się polepszy :-)
 
reklama
Dziewczyny a ja wręcz przeciwnie wyluzowana jestem, zaczełam sie z ludźmi widywac i mi sie polepszyło.
Tu na winko ktos przyjdzie, i jakos mi tak czas szybko płynie, w weekend młodego odstawiam do babci, mąz na konferencji a ja na zlot czarownic u kumpeli w domu;)
 
Sylwia to Wojtek na nartach śmiga to powinnaś być w temacie narciarskich mistrzostw bo może nam kiedy tam Wojtek będzie biegał lub skakał;-):tak:
Cicha dokładnie moi już przywykli a tatuś ich rozpieszcza i kupił im dvd z 2 tv do auta to mogę teraz jeździć wzdłuż i wszerz byle bajek nie zabrakło:-DA po mojej chorobie związanej z tarczycą sugeruję, abyś jak najszybciej poszła do lekarza bo jest to jeden z ważniejszych naszych organów a jego leczenie później jak już coś tam jest jest bardzo uciążliwe
 
Fusi masz rację. To ja prowokuje awantury, bo też impulsywna jestem. Ale co tam..może zamiast krzyczeć powinnam pójść pobiegać albo na zakupy.
 
Fredzi jak dla mnie na zakupy super wyjscie;)

Ania ja nie lubie ogladac sportów zimowych nie interesuja mnie;p

Pati a jak tam Twoja super "kolezanka od futerka z chomików itp? tak mi sie jakos przypomniala;)
 
ja dzis OSZALEEEEEEEEEEJE!!!!!!!!!!!
DZIEN Z****NY NA MAXA... nawet nie mam teraz jak wiecej napisac...
 
reklama
Do góry