reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2025

Wracam od lekarza. Pojawił się jakoś pęcherzyk . Lekarz widzi to wszystko pozytywnie . Beta nie spada tylko rośnie. Nie dużo ale rośnie. Dziś powtórzyłam wyniki i zobaczymy. W środę znów sprawdzę przyrost i w piątek na uzg. takie złudne nadzieję 😞
Ogromnie wspolczuje Ci tego stresu :(
Trzymam kciuki za cud!
Współczuję Wam bardzo dziewczyny stresu, z którym się mierzycie.. trzymam kciuki za to aby było u Was dobrze 🤍

Ja jestem dziś po pierwszej wizycie i mamy już serduszko 🥹 od dziś już jestem na zwolnieniu, zaczynamy nieśmiało cieszyć się ciążą i celebrować ostatnie miesiące we troje 🤭
Cudownie 🩷 Ja mam wizyte w sobote i planuje zwolnienie od listopada, bo w pracy jeszcze nic nie mowilam.
To juz jednego malucha masz? ☺️
Dziewczyny a jaką miałyście betę w 4+6? Ja się zastanawiam czy nie mam za małej a dopiero jutro przyrost mogę sprawdzić
Kochana, nie ma sensu porownywac, tylko sie zestresujesz. Poczekaj spokojnie do jutra i badz dobrej mysli ☺️
 
reklama
Ale dlaczego, jaką masz betę? Ja się też bardzo boję CP.
Wczoraj robiłam pierwszy raz i to bylo 4+6 i beta była 1374. Ogólnie to pobolewa mnie podbrzusze po prawej stronie, po lewej tylko czasami zaboli. A że 4 lata temu miałam CP tylko właśnie z lewej strony to jestem przewrażliwiona. Udało mi się umówić lekarza dzisiaj na 20:45. Także jak beta rośnie to powinien zobaczyć już pęcherzyk w macicy
 
Ja dziewczyny jednak się z Wami żegnam . Dostałam wyniki bety. W sobotę było 551 a dziś 432. Więc to koniec. Nie wiem teraz tylko czy odstawić luteinę czy co ... Lekarza już nie ma 😞
Trzymam za Was Kochane mocno kciuki . Powodzenia . Rosnijcie zdrowo ❤️
Bardzo mi przykro... Dużo siły 🥺
 
reklama
Do góry