reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Objawy covida potrafią być tak różne, ze z nich samych nie można być pewnym na100%. Właściwie tylko nagła utrata smaku i węchu raczej na pewno wskazuje na covida. Tak jak dziewczyny pisały, tylko test da informacje.
 
reklama
Hej dziewczyny mało się tu udzielam ale się wypowiem jak u nas było , ja byłam cała niedzielę słaba brak apetytu bolały mnie plecy dziwnie byłam w 11,tyg potem następnego dnia było lepiej troszke a we wt już straciłam węch na dwa tyg, miałam też katar i też się bałam i uważałam a mimio wszystko coś złapałam, zrobiłam po 3 tyg przeciwciała ale ujemne wyszly, zaznaczę ze brałam wtedy sterydy, dzieci w domu były zdrowe a córka jest z wada serca i , mąż po 10 dniach też węch stracił był slaby ze dwa dni i kaszlał trochę. Więc ogólnie dziany ten wirus my przeszliśmy łagodnie o ile to było to.. Ale różnie każdy przechodzi... Moje dzueci chodzą do szkoły normalnie funkcjonujemy bo przecież to się nigdy nos skończy...
 
U nas z kolei średnio ... Boli mnie głowa , mam biegunkę i skierowanie na test ...
Temperatura 37
Czy ktoś może stosował coś na dolegliwości biegunkowe ? Boli mnie też brzuch nie ciągle , ale tak dziwnie ...
Mała rusza się w porządku .
 
Ja się już od kilku dni źle czuje nie mam wcale temperatury trochę mnie brzuch boli i dwa razy miałam biegunkę. Z tego co wiem to spokojnie można wziąć smecte na biegunkę. Mam potwornie zatkane zatoki I teraz to już sama nie wiem co mi jest bo od zatok zawsze miałam takie objawy no A teraz to może być covid. Węch i smak mam normalnie dodatkowo tylko zawroty głowy i bóle w mięśniach i kościach trochę chociaż to może być od kręgosłupa też. Teraz to jedna wielka niewiadoma...
 
Nic tylko zrobić test dziewczyny. To jest ważne bo jeśli covid to powinno się włączyć profilaktykę przeciw zakrepową No i jakby cokolwiek się działo to będzie wiadomo jak postępować. Dajcie znać
 
Nic tylko zrobić test dziewczyny. To jest ważne bo jeśli covid to powinno się włączyć profilaktykę przeciw zakrepową No i jakby cokolwiek się działo to będzie wiadomo jak postępować. Dajcie znać
O, a covid ma coś wspólnego z krzepliwoscia ze przy dodatbim teście trzeba profilaktykę przeciwzakrzepowa?
 
Tak, ma. Wystarczy hasło wpisać w wujka Google. Koleżanka o której pisałam z covid też odrazu miała włączoną profilaktykę.
 
Tak, ma. Wystarczy hasło wpisać w wujka Google. Koleżanka o której pisałam z covid też odrazu miała włączoną profilaktykę.
O widzisz, faktycznie. Nawet nie wiedziałam... dobrze ze i tak biore heparyne, bo przeszlam covid w ciazy... Ale to widzę tez stosunkowo nowe badania, bo artykuły z listopada
 
O widzisz, faktycznie. Nawet nie wiedziałam... dobrze ze i tak biore heparyne, bo przeszlam covid w ciazy... Ale to widzę tez stosunkowo nowe badania, bo artykuły z listopada
Nooo niestety covid jest nową sprawą..jesscze wiosną mówiło się że nie ciężarne nie mają cięższego przebiegu a teraz już badania mówią że mają częściej niż nie ciężarne:(
Ja nie biorę heparynę niestety więc bunkruję się w domu jak się da. Mam nadzieję że przetrwamy do czerwca:)
 
reklama
Nooo niestety covid jest nową sprawą..jesscze wiosną mówiło się że nie ciężarne nie mają cięższego przebiegu a teraz już badania mówią że mają częściej niż nie ciężarne:(
Ja nie biorę heparynę niestety więc bunkruję się w domu jak się da. Mam nadzieję że przetrwamy do czerwca:)
No zdaje sobie sprawę że to nowy wirus i ciągle będziemy go poznawać i dowiadywać się nowych rzeczy... Ale wkurza mnie już to, ze wszędzie widza tylko to, jakby inne choroby zniknely... ostatnio znajoma miala zapalenie pęcherza. Do tego krwiomocz, temp 38st, ból mega, to jej nie chcieli jej przyjąć do szpitala bo miala gorączkę i juz na pewno ma koronę. No przecież gorączka jest przy większości infekcji, a oni jak zwariowani po prostu
 
Do góry