reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

No to zaskoczona jestem. Dlaczego tylko na Śląsku? Przykre bo pewnie każda przyszła mama chciałaby wiedzieć czy wszystko w porządku a takie badania nie są tanie
Śląsk realizuje program unijny. Nie wiem na jakich zasadach się do tego zgłosili, czemu inne województwa nie. I znam to z teorii bo sama mam prenatalne na NFZ z powodu wcześniejszych strat
 
reklama
a ty w którym jesteś tygodniu? I w którym Ci wyszła przepuklina? A prenatalne, czyli test Pappa i poszerzone USG? Hm, no mi nie zaproponowała darmowych, bo mam poniżej 35 lat a rozumiem ze w 10 tygodniu to jeszcze nie jest wada. (Jesli na Śląsku wszystkie dziewczyny maja za darmo, to bardzo fajna sprawa, tak powinno być wszędzie) Inna sprawa, ze dzisiaj to już jest 11 tydzień. Prenatalne będę robić 11.12, kasa w sumie nie gra roli, choć oczywiście miło byłoby gdyby były darmowe.


Widac, nawet laik jak ja widział to na 3D. Przepuklina na brzuszku, jest on nierówny, moznaby to dosadniej określić ale nie mam serca.
Byłam w 10+1 tyg, powiedziała że to jeszcze fizjologiczna sprawa w tym tyg, ale dzięki temu mogłam dostać skierowanie na darmowe prenatalne poniżej 35 roku życia. Mam świetną ginekolog, wykorzystała "tę lukę" :) mam nadzieję, że jutro już wszystko będzie dobrze.
 
Byłam w 10+1 tyg, powiedziała że to jeszcze fizjologiczna sprawa w tym tyg, ale dzięki temu mogłam dostać skierowanie na darmowe prenatalne poniżej 35 roku życia. Mam świetną ginekolog, wykorzystała "tę lukę" :) mam nadzieję, że jutro już wszystko będzie dobrze.
No tak, mi sama wyznaczyła taki termin 9+6, szkoda...a ginekolozka utytułowana, pracuje w szpitalu w Krk z najwyższym stopniem referencyjności. No cóż, pozostaje czekać...można wiedzieć ile ty czekałaś między tym usg stwierdzajàcym przepuklinę, a prenatalnymi? Trzymam kciuki i daj znać jak poszło.
 
Dziękuję, wzajemnie! :)



O proszę. :D Bardzo się cieszę. Kiedy planujesz prenatalne? :) Ja 4.12.



Współczuję. Dobrze, że dajesz radę z owocami i jogurtami, to zawsze trochę pomoże :) trzymam kciuki, żeby lada chwila już ustąpiło. Szczęście w nieszczęściu takie, że przynajmniej nie masz wątpliwości, że jesteś w ciąży ;) ;)
Miałam wizytę dziś. Prenatalne za tydzień w czwartek 03.12. Urodziny córki. Mam nadzieję że będzie miała dodatkowy prezent ☺
 
No tak, mi sama wyznaczyła taki termin 9+6, szkoda...a ginekolozka utytułowana, pracuje w szpitalu w Krk z najwyższym stopniem referencyjności. No cóż, pozostaje czekać...można wiedzieć ile ty czekałaś między tym usg stwierdzajàcym przepuklinę, a prenatalnymi? Trzymam kciuki i daj znać jak poszło.
Niecałe dwa tyg :)
 
Byłam wczoraj na wizycie u endokrynologa tsh z 2,88 spadło już po nie całym miesiącu na 1,88. Jest dobrze :) Wizyta u ginekolog 3.12. Chciałam zapytać czy bóle brzucha kłujące od czasu do czasu i kłucie w macicy są normalne? Bo ostatnio się zdarzają u mnie.
 
Byłam wczoraj na wizycie u endokrynologa tsh z 2,88 spadło już po nie całym miesiącu na 1,88. Jest dobrze :) Wizyta u ginekolog 3.12. Chciałam zapytać czy bóle brzucha kłujące od czasu do czasu i kłucie w macicy są normalne? Bo ostatnio się zdarzają u mnie.
Tak, to normalne. Więzadła się rozluźniają, a macica się rozrasta. Ja czasem mam takie kłucie że chodzić nie mogę.
 
Byłam wczoraj na wizycie u endokrynologa tsh z 2,88 spadło już po nie całym miesiącu na 1,88. Jest dobrze :) Wizyta u ginekolog 3.12. Chciałam zapytać czy bóle brzucha kłujące od czasu do czasu i kłucie w macicy są normalne? Bo ostatnio się zdarzają u mnie.

hej ;)
To dobrze, ze u Ciebie już spadło to TSH, ja tez muszę powtórzyć u siebie badania na początku grudnia, a do do kłucia to tez tak miałam jakieś 3 dni ;)
 
reklama
Do góry