reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

hej ;)
To dobrze, ze u Ciebie już spadło to TSH, ja tez muszę powtórzyć u siebie badania na początku grudnia, a do do kłucia to tez tak miałam jakieś 3 dni ;)
No to fajnie, że to normalne. Trochę się stresuje wizytą u ginekolog co mi powie, bo miesiąc stosuję luteinę i dhupaston i miałam skracającą się tą szyjkę macicy i troszkę plamiłam. Już od prawie miesiąca nie plemię wcale i apetyt już mi bardziej dopisuje więc myślę, że źle nie będzie 🙂. Zawsze to jednak obawy są...
 
reklama
Ja bym bardzo chciała dziewczynkę i jakieś takie mam przeczucie, że będzie :) natomiast ginekolog powiedział mi, że na razie może mi potwierdzić to na 50% 😅 Mam nadzieję, że za tydzień już się dowiem :)
 
Ja bym bardzo chciała dziewczynkę i jakieś takie mam przeczucie, że będzie :) natomiast ginekolog powiedział mi, że na razie może mi potwierdzić to na 50% 😅 Mam nadzieję, że za tydzień już się dowiem :)
Ja tak samo zupełnie inaczej się czuje jak na synka i inne smaki mam np. teraz mam ochotę na lody A najlepiej smakują mi nesquik A przy synu tylko kwaśne A najlepiej to śledzie. Teraz patrzeć nie mogę na śledzia 🙂
 
Mam do was dziewczyny pytanie, 4.12 mam kolejną wizytę u ginekologa, na badaniach krwi już byłam tj wszystkie te podstawowe, przy pierwszej wizycie miałam USG domaciczne, 14 USG płodu, czy powinnam mieć jeszcze jakieś badania ? Chce z obić badanie odpłatne na wady genetyczne, wiem że nie jest refundowane- czy mój ginekolog musi i tak dać skierowanie czy po prostu mam się udać na badanie jeśli tak to jak takie badanie wygląda i w jakie miejsce powinnam się udać :) będę wdzięczna za podpowiedź
 
reklama
Do góry