reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Mnie to ciekawi bo wiecie w poprzednich dwóch ciazach wymiotowałam. A tutaj nie czuję że jestem w ciąży. Dla mnie narazie to taka abstrakcja. Ale co będzie to będzie :)
 
Ja mam to samo w tych ciążach z których mam dzieci tez miałam objawy a teraz nie mam a w tych poronionych też nie miałam więc zaraz w głowie schiza i strach...
Mnie to ciekawi bo wiecie w poprzednich dwóch ciazach wymiotowałam. A tutaj nie czuję że jestem w ciąży. Dla mnie narazie to taka abstrakcja. Ale co będzie to będzie :)
 
Ja mam to samo w tych ciążach z których mam dzieci tez miałam objawy a teraz nie mam a w tych poronionych też nie miałam więc zaraz w głowie schiza i strach...
Ja trochę się martwię twz tym że pęcherzyk nie do końca przykleił się do macicy. Ale staram się nie czytać na Google bo można zglupiec.
 
Ja miałam podane wymiary YS 2,4 mm ale to był jakiś 6 tydzień i może 1 dzien
Dziewczyny to znów ja, przepraszam za truvie ale czy Wam podają np. wymiar YS (pecherzyk żoltkowy) na usg? Ciezko bo pytałam moich koleżanek ale im nawet nie podali, napisali tylko, że jest ok. Nie mam jak porównać :(
Życze Wam wszystkim oczywiscie zeby sie ciąże rozwijały jak najlepiej.
 
Czy przy braniu euthyrox od tygodnia, możliwe jest ze tsh obniżyło się z 3 do 1.5? Robiłam dzisiaj badania, bo w przyszłym tygodniu idę do endokrynologa i w zasadzie teraz wyniki są w normie.
 
Czy przy braniu euthyrox od tygodnia, możliwe jest ze tsh obniżyło się z 3 do 1.5? Robiłam dzisiaj badania, bo w przyszłym tygodniu idę do endokrynologa i w zasadzie teraz wyniki są w normie.
Leki szybko obniżają więc możliwe. Tylko się cieszyć [emoji3526]
 
Czy przy braniu euthyrox od tygodnia, możliwe jest ze tsh obniżyło się z 3 do 1.5? Robiłam dzisiaj badania, bo w przyszłym tygodniu idę do endokrynologa i w zasadzie teraz wyniki są w normie.
A jaką dawkę euthyroxu zażywasz? Bo ja też za niedługo mam wizytę u Endo i się zastanawiam czy mi też spadnie A biorę 3 tydzień
 
reklama
Czy przy braniu euthyrox od tygodnia, możliwe jest ze tsh obniżyło się z 3 do 1.5? Robiłam dzisiaj badania, bo w przyszłym tygodniu idę do endokrynologa i w zasadzie teraz wyniki są w normie.
Tsh szaleje w ciąży. Ja w 5 tc miałam 2,16 a już 4 tygodnie później 1,04 bez zmiany dawki. Gin już mi mowil, ze mam sprawdzać co miesiąc poziom
 
Do góry