reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

A dziewczyny zamawialyscie już sobie jakieś ciuszki typowo ciążowe ? Jakieś legginsy czy coś ? Wiem, ze na brzuch za wcześnie, ale niestety jak zakładam ubrania swoje, to sprawiają mi duży dyskomfort - uciskają w brzuch i przez to bardziej mnie mdli, albo mnie brzuch pobolewa później.
Jeszcze nie, Ale będę zamawiać z hm. Tam kupowalam w pierwszej ciąży
 
reklama
Ja od kiedy jestem w ciąży nie tknęłam słodyczy. Zawsze lubiłam coś słodkiego do kawy mieć. Teraz mam fazę na słone 🤩 Kabanosy, prażynki duszki, ostatnio camembert na ciepło. Chodzi jeszcze za mną bagietka z łososiem albo tuńczyk tak prosto z puszki 😛
Podziwiam za tego camemberta, ja nie mam odwagi :( a tak kocham...
Myślę że od marynowanych śledzi nic Ci nie będzie. Ja ostatnio nawet sushi jadłam. Uznałam że raz na jakiś czas nie zaszkodzi. Później po urodzeniu dziecka przez dobre pół roku nie będzie można jadać takich rzeczy.
Sushi teraz jesz, a po porodzie pol roku nie zamierzasz? Dlaczego? 🤔
 
Cześć dziewczyny, u mnie spokojnie mija dzień. Tylko ta senność i napady głodu doskwierają. Mdłości z rana już łagodniej więc jutro wybiorę się porobić wszystkie badania bo wizytę kontrolną mam w przyszły czwartek. Jeśli chodzi o jakieś specjalne zachcianki to nie mam. Ale zdecydowanie wolę słodkie niż słone.w poprzedniej ciąży miałam chęci i na to i na to. Więc wgl nie zwracam na to uwagi. Byle nie przesadzić z ilością bo wszystko co tak łatwo wchodzi niestety później nie chcę mnie opuścić:)
 
Uważam, że zbyt mocno panikujecie z tym wszystkim i nakręcacie na szczepienia, badania itp. Jestem tego zdania, że co ma Cię dopaść to i tak to zrobi bez względu na to jak będziecie się chronić...
Ja tylko zapytałam czy ktoś się szczepi bo sama się zastanawiam A nikogo nie nakrecałam. Jestem ogólnie mega za szczepieniami i syna szczepie też dodatkowymi , zalecanymi szczepieniami, to czemu tego dziecka w brzuchu mam nie chronić przed krztuścem?[emoji16]
 
Ja nie będę, lekarz namawiał mnie w poprzedniej ciąży i się nie zaszczepiłam. Tym bardziej, że są różne szkoły jeśli chodzi o tydzień ciąży i zaszczepienie. Też trochę sceptycznie podchodze do szczepień ma grypę, krztusiec w ciąży. Głupich ziół pić nie wolno a szczepić się można. Nie jestem przeciwniczką obowiązkowych szczepień ale jakiś dodatkowych typu grypa, krztusiec w ciąży itp. to już tak. Z resztą ja też dane przeglądałam odnośnie zachorowalności na krztusiec u noworodków. Mówią same za siebie.
I taka opinia mu się podoba, czyste fakty. Ja będę sie zastanawiać właśnie jeszcze:)
 
Ja w poprzedniej ciazy nie moglam patrzec na słodycze, a teraz tak pol na pol, zależy od dnia. Czasem jedynie slone wchodzi, ale sa dni, ze odrobina słodkiego tez nie pogardzę [emoji6]
Ze swojej strony polecam zupe pomidorowa, wyszla mi dzis obłędna [emoji7]
Jezu ja też kocham w tej ciąży zupę pomidorową! Też dzisiaj mam[emoji7]
 
reklama
Do góry