reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Masz jakieś objawy ? Ja jestem właśnie w domu przymusowo bo mój miał kontakt z osoba zarazona i bardzo się boję zalapac to świństwo :/
Witam wszystkich. Mam pytanie i ogromną prośbę. Czy jest na forum jakaś mamusia która przechodziła koronawirusa na początku ciąży. Jestem w 7tc i prawdopodobnie synus przyniósł wirusa z przedszkola....
 
Nie ma badań, bo niestety to nowy wirus i jeszcze zbyt mało dzieci się urodziło od matek które przeszły zakażenie na początku. Pocieszające jest jedynie to, że wirus nie przechodzi przez łożysko, więc myślę że sam wirus nie będzie problemem. Jedynie niebezpieczna może być wysoka temperatura jeśli taka będziesz mieć. Ale postaraj się nie martwić na zapas :*
dziękuję 😚postaram się nie martwić....same wiecie że łatwo powiedzieć trudniej zrobić
 
W którym jesteś tygodniu
Dopiero 6+0. Poprzednie ciążę tracilam 7-9tc także no.... nie leki biorę, ale objawów kompletnie brak jakichkolwiek

Hej nie byłam Wam w stanie odpisać każdej z osobna.. Jakoś dostałam doła.. 😢 Mimo wszystko bardzo bardzo Wam dziękuję za wsparcie i trzymanie kciuków 😘 jest jeszcze serduszko na które będę cierpliwie czekać do czerwca ♥😘
Na pewno będzie dobrze :) A malutki aniołek bedzie czuwał nad wami i nad swoim blizniakiem :)
 
reklama
Do góry