reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Hej jestem już po wizycie. Tak jak. Mówiłam beta nie spadła bez powodu. Jeden z bliźniaków obumarł 💔 za to z drugim dzidziusiem wszystko w porządku
Kochana domyślam się że jest Ci teraz niewyobrażalne przykro 😥 mi również. Niestety często tak się zdarza... Ciesz się kochana z jednego zdrowego serduszka 😍 a aniołek będzie czuwał nad nim zawsze 😘
 
Dziewczyny chciałabym poruszyć tematy sexu ;) czy odważyłyście się już od momentu dowiedzenia się o ciąży? Ja mam te drobne plamienia i mam ogromną blokadę i obawy...jak to wygląda u Was?
U nas normalnie, tzn nie mam obiekcji z powodu ciąży [emoji16]

Nie było mnie 2 dni, mam do nadrobienia tyle, że nie ma szans żebym to uczyniła[emoji23] przejrzę ile dam radę
 
Powinnam dopisać, że do fotelików tej samej firmy baza pasuje [emoji846] Ja mam avionaut dla synka, pixel 0-13 i teraz kolejny fotelik avionauta wzięliśmy. Potwierdzam, pixel jest super lekki [emoji846]
Ja miałam cybexa atona 5 z bazą na pasy montowaną, bo isofixa nie mamy. Polecam, teraz myślę o Pixel Avionaut bo niby lekki jest

Te pierwsze foteliki pasują do większości aut, to te następne już jest problem, do naszego tylko jeden pasował tyłem :/ bo nie mamy isofixa . I z tą bazą się trochę mylisz, nasza była tylko i wyłącznie do tamtego fotelika, ale może w innych jest inaczej.

Czemu z córka ?:D po prostu chcesz czy lekarz coś sugerował ?;>
 
Dziewczyny , które mają już dzieciaczki. Ile ważyły Wasze pociechy przy porodzie? Ja mam 3 synów i niestety ale do mikrusów nie należeli , chociaż przy każdym porodzie położne twierdziły , że dziecko nie może być duże bo mam mały brzuszek. Teraz z racji 4 ciąży na tej pierwszej wizycie kontrolnej powiedziałam lekarce, że jak 4 syn to tylko cc. Oczywiście tak się tylko pocieszam w myślach, bo znając realia jak człowiek nie zachęci odpowiednio lekarza gotówką to nic z tego nie będzie [emoji848]
Mój ważył 3630g
 
Ciężko Was nadrobić tyle postów od wczoraj. U mnie wizyta dopiero za tydzień. Jak długo zamierzacie pracować w aktualnych covid owych czasach? Przy pierwszym dziecku mialam fotelik maxi cosi na pasy do samochodu i byłam zadowolona. Kolejny fotelik Ju był na isofiz i tylem do kierunku jazdy. Dopiero jako 2 latek zaczął jeździć przodem trochę z przymusu bo niestety wymiotował. Monitor oddechu nie mieliśmy.
 
reklama
Do góry