reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Zazdroszcze Wam tych wizyt dziewczyny ❤ ja bylam tydzien temu we wtorek, a następną mam dopiero 26.11 i bedzie to od razu usg genetyczne 😭😭😭 ale nie wiem czy dotrwam... 😁 przed zapisaniem sie za tydzien troche powstrzymuje mnie fakt, ze przed wizyta mam do zrobienia badania za ponad 500zl, a mysle jeszcze o pappie albo nifty 🤯 ja lubie wydawac pieniadze, ale kilka tys w jeden miesiac na lekarzy to za duzo nawet dla mnie 😜 chyba pozycze detektor od przyjaciolki, jezeli jeszcze ma 😁
 
reklama
Czy tylko ja tutaj nie gram ?:D
Znaczy jak syn był młodszy to graliśmy z nim w planszowki ale już mu przeszło. A z mężem jakbym chciała to niestety ale czasu brak.
Kiedyś grałam, oj grałam, nocki zarywalam.
No nie tylko Ty, w tym temacie to jestem całkowicie do tyłu bo nie gram🙊 a wczoraj to miałam wgl reset od telefonu więc jest co nadrabiać😄
 
U nas przeboje bo mały się urodził z przepukliną oponowo-rdzeniową i wcześniak na dodatek 27 tydzień ciąży. Więc teraz z duszą na ramieniu siedzę i tylko od wizyty do wizyty :-)
A jak teraz zdrowie u synka? Oj to dużo przeszliście. Ciężki początek, współczuję...
 
Zazdroszcze Wam tych wizyt dziewczyny ❤ ja bylam tydzien temu we wtorek, a następną mam dopiero 26.11 i bedzie to od razu usg genetyczne 😭😭😭 ale nie wiem czy dotrwam... 😁 przed zapisaniem sie za tydzien troche powstrzymuje mnie fakt, ze przed wizyta mam do zrobienia badania za ponad 500zl, a mysle jeszcze o pappie albo nifty 🤯 ja lubie wydawac pieniadze, ale kilka tys w jeden miesiac na lekarzy to za duzo nawet dla mnie 😜 chyba pozycze detektor od przyjaciolki, jezeli jeszcze ma 😁
Oj, jak ja Cię rozumiem, wizytę miałam półtora tygodnia temu w 8+1, teraz kolejna dopiero 19.11 a mnie już nosi. Ale właśnie mam do zrobienia mnóstwo badań i szkoda mi bez sensu wydawać kasę, leki mam na zapas, mdłości nie dają żyć, więc musi być dobrze :)
 
Czemu w kat? Nie dopniesz sie czy wybilo brzuszek i nie chcesz żeby było widać? ❤
Dopinam się, ale jak siedzę to mnie upijają. 8 h przy biurku w pracy ciężko wysiedziec. Poza tym u mnie druga ciąża i mam wrażenie że brzuszek rośnie szybciej.
Ale mam inne spodnie nie ciążowe w ktorych jeszcze trochę pochodzę bo są bardziej elastyczne.
 
Dopinam się, ale jak siedzę to mnie upijają. 8 h przy biurku w pracy ciężko wysiedziec. Poza tym u mnie druga ciąża i mam wrażenie że brzuszek rośnie szybciej.
Ale mam inne spodnie nie ciążowe w ktorych jeszcze trochę pochodzę bo są bardziej elastyczne.
Ja Ciebie rozumiem. Wszystkie spodnie mam z wysokim stanem, musiałam je odstawić i przerzucić się na leginsy bo już mnie uwierają 🤷‍♀️ dobrze, że dostałam od razu zwolnienie bo nie lubie chodzić w loginach poza domem 🙈
 
Ok, dziękuję, mi jest w sumie obojętne czy będzie prywatny czy otwarty, ale obawiam sie, że czegoś nie zauważę, ponieważ zaglądam raz dziennie, a przybywa wtedy zawsze kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt :-) :) stron.
Jak powstanie prywatny wątek to dostaniemy wiadomość prywatną z linkiem 😉
 
reklama
Nawet nie przypuszczałam że tyle babeczek gra w gry [emoji23] ja od 8 lat zakochana w World of Tanks, chociaż od dwóch lat gram z doskoku. Teraz mamy fazę na Grim Down, gdzieś tam czasem Don't Starve się pojawia. Wiedźmin już kilkukrotnie ukończony [emoji16] z planszowek lubimy Sabotażystę, Splendor, Grę o Tron i jeszcze kilka by się znalazło [emoji16]

Co do detektora tętna, chyba bym oszalała i siedziała z przyklejonym do brzucha więc odpuszczam [emoji23] ale do monitora oddechu raczej jesteśmy zgodni, że coś kupimy. Z tego co się orientowałam dużo lepiej sprawdza się ten przyczepiany np do pampersa niż pod materac bo jak się zapomni go wyłączyć a wyjmie się dziecko to się alarm załącza.
WoT lubisz?? Ileż ja dodatków do tego miałam i nie miałam komu dać! Jak wrócę do pracy, to wiem, komu będę wysyłać kody! :)
 
Do góry