reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

To u mnie bedzie 6 + 4 i nie mam pojęcia kiedy była owulacja [emoji6] chyba 6.10[emoji848]
Ooo to mamy podobnie [emoji3526]
Ja na 100% też nie jestem pewna tej owu ale tak przypiszczam bo bardzo bolał mnie jajnik w ten dzień a jak byłam u gin 3 dni później to już było po owu. No nic, pozostaje nam cierpliwie czekać [emoji6]
 
reklama
To u mnie bedzie 6 + 4 i nie mam pojęcia kiedy była owulacja 😉 chyba 6.10🤔
A ja wizytę mam w środę, panikuje na maksa😱 dzisiaj śniło mi się najpierw, że było już serduszko, tylko skan robiła jakaś niedoświadczona babka i nie wiedziała czemu dziecko jest trzy razy większe niż powinno🤦‍♀️a potem śniło mi się, że krwawie...

U mnie to będzie 7+3 wg kalendarzyka, ale że kochaliśmy się od końca okresu do testu bite dzień w dzień to ciężko stwierdzić jak jest naprawde🤷‍♀️
 
Cześć dziewczyny, z ciekawości .. jak tam u Was wyglądają brzuchy? Widzicie zmiany?

U mnie dzisiaj 8t3d no i nie powiem jak dla mnie od ~10 dni widzę delikatny brzuszek, takie jakby porządne wzdęcie. Internet mówi że to za wcześnie 🙄☺️

Jak u Was?
U mnie to taki brzuch kragly się zrobił jakby w podbrzuszu 😅 W domu chodzę w legginsach i dresach, a że pracuje zdalnie to ostatnio moja główna stylowa 🤣. Jak mam gdzieś wyjść to już tylko komfortowe sukienki zakładam 😁
 
Hej dziewczyny. Coś podczytalam, ale tyle o ile... mam spadek formy. Mdłości męczą, leżę z miska koło głowy 😢 głodna jestem. Jutro planuje iść na badania krwi i krzywa cukrowa, jak ja to wytrzymam przy tych mdlosciach 😭😭😭 nie mam pojęcia!!!!

ja gram wThe sims 4 z dodatkami na laptopie 😄 i czasami w gta5 na ps4. Ale głównie to mój gra w to gta.Właśnie teraz tez 😂

na myśl o tym ze coś na obiad Będę musiała dziecku odgrzać chce mi się plakac. Ale mój zrobi naleśniki wiec tylko posmarować dżemem dzisiaj.... kiedy te mdłości odpuszcza 😭
 
Ooo to mamy podobnie [emoji3526]
Ja na 100% też nie jestem pewna tej owu ale tak przypiszczam bo bardzo bolał mnie jajnik w ten dzień a jak byłam u gin 3 dni później to już było po owu. No nic, pozostaje nam cierpliwie czekać [emoji6]
My żeśmy się kochali codziennie, bo akurat moj wrócił po 10 tygodniach w domu,ale tylko 5 pusciły emocje wiec to była jedyna szansa na juniora 😉 strzelił za 3 😜
A ja wizytę mam w środę, panikuje na maksa😱 dzisiaj śniło mi się najpierw, że było już serduszko, tylko skan robiła jakaś niedoświadczona babka i nie wiedziała czemu dziecko jest trzy razy większe niż powinno🤦‍♀️a potem śniło mi się, że krwawie...

U mnie to będzie 7+3 wg kalendarzyka, ale że kochaliśmy się od końca okresu do testu bite dzień w dzień to ciężko stwierdzić jak jest naprawde🤷‍♀️
Wspolczuje snu . .. takie sa najgorsze. Psują głowę
 
Ja już też widzę różnicę. Na dole mam zaokrąglony. Nie jest mocno ale ja znam swój brzuch i wiem też ja wygląda jak jest wzdęty. A teraz nawet jak się położę na plecach to już się nie zapada, a zawsze mój się śmiał , że brzuch leży na moim kręgosłupie 😅
W pierwszej ciąży w 13/14 TC miałam już widoczny brzuch. 🙂
Teraz mam 9+3🙂
Jesteśmy tak samo ja dziś też 9+3 ❤❤
 
Hej dziewczyny. Coś podczytalam, ale tyle o ile... mam spadek formy. Mdłości męczą, leżę z miska koło głowy 😢 głodna jestem. Jutro planuje iść na badania krwi i krzywa cukrowa, jak ja to wytrzymam przy tych mdlosciach 😭😭😭 nie mam pojęcia!!!!

ja gram wThe sims 4 z dodatkami na laptopie 😄 i czasami w gta5 na ps4. Ale głównie to mój gra w to gta.Właśnie teraz tez 😂

na myśl o tym ze coś na obiad Będę musiała dziecku odgrzać chce mi się plakac. Ale mój zrobi naleśniki wiec tylko posmarować dżemem dzisiaj.... kiedy te mdłości odpuszcza 😭
Biedna :(
Już tak wcześnie robisz krzywa cukrowa?
 
reklama
Do góry