reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Cześć dziewczyny, z ciekawości .. jak tam u Was wyglądają brzuchy? Widzicie zmiany?

U mnie dzisiaj 8t3d no i nie powiem jak dla mnie od ~10 dni widzę delikatny brzuszek, takie jakby porządne wzdęcie. Internet mówi że to za wcześnie 🙄

Jak u Was?
U mnie 9t5d i tak jak mowisz, jakby był wzdety :)
 
reklama
Nawet nie przypuszczałam że tyle babeczek gra w gry [emoji23] ja od 8 lat zakochana w World of Tanks, chociaż od dwóch lat gram z doskoku. Teraz mamy fazę na Grim Down, gdzieś tam czasem Don't Starve się pojawia. Wiedźmin już kilkukrotnie ukończony [emoji16] z planszowek lubimy Sabotażystę, Splendor, Grę o Tron i jeszcze kilka by się znalazło [emoji16]

Co do detektora tętna, chyba bym oszalała i siedziała z przyklejonym do brzucha więc odpuszczam [emoji23] ale do monitora oddechu raczej jesteśmy zgodni, że coś kupimy. Z tego co się orientowałam dużo lepiej sprawdza się ten przyczepiany np do pampersa niż pod materac bo jak się zapomni go wyłączyć a wyjmie się dziecko to się alarm załącza.
 
Oooo ja tez fanka gier :) wiedźmina przeszłam i szukam czegoś na te jesienne wieczory :)
Ja polecam assassins creed oddysey. Mega wciągająca fabuła, genialna grafika i gry na jakieś 200 godzin :p
A za chwilę wychodzi zasady valhala i też będzie kolacja coś czuję, mimo iż wikingowie to nie moja bajka, ale to chyba bedzoe dobre :)
 
Czy tylko ja tutaj nie gram ?:D
Znaczy jak syn był młodszy to graliśmy z nim w planszowki ale już mu przeszło. A z mężem jakbym chciała to niestety ale czasu brak.
Kiedyś grałam, oj grałam, nocki zarywalam.
 
Ja w poprzedniej ciąży gdzieś od 16 tc robiłam zdjecia co tydzień. Wcześniej nie było za bardzo widać.
Teraz 8 tc i coś tam jest, spodnie z wysokim stanem moje ukochane już poszły w kąt.
Mój mąż robi mi zdjęcia co tydzień, w pozocji bokiem, przodem i tyłem, odkąd dowiedzieliśmy się o ciąży. Stawia mnie w tym samym miejscu, aparat na statywie w tym samym ustawieniu. Bedzie chciał zrobić z tego filmik. Podobno do tej pory zmiany widoczne są tylko w moich piersiach. Ja tych zdjęć na razie nie oglądam ;)
 
reklama
Ja dawno w nic nie grałam, a uwielbiam ❤️ I na konsoli, i planszówki. Chciałam ostatnio z moim w coś pograć, ale powiedział, że on jest już zmęczony po pracy i po ogarnianianiu w domu (no nie dziwię się) i nie ma siły na gry 😭 Ale obiecał, że jak będzie miał trochę więcej czasu, to na pewno będziemy grać za wszystkie czasy 😁 Właśnie napisałam do brata, bo on swojej konsoli nie używa, i pożyczy mi na jakiś czas, także już się doczekać nie mogę 😂 Też ma Diablo i jakieś jeszcze, co mówił że fajne, więc zobaczymy 😁
 
Do góry