reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Serio? Bez przesady. Myslalam, że coś z lekiem się dzieje niedobrego 😂 jak robi się to z wyczuciem to nic nie wyleci..
Mnie uczucie wstrzykiwania powietrza przyprawiało o mdłości.
Ale przecież ja Cię nie namawiam żebyś zostawiala to powietrze :p zrobisz jak uważasz :p ja kiedyś jak wypuściłam, to miałam ciężej wstrzyknac do końca, nie wiem czemu, takie wrażenie jakby większe ciśnienie bylo od srodka i wypychalo mi ten tłok :p dlatego ja już nie usuwam tego powietrza. Czasem nie wstrzykuje bo jak mnie mocniej boli.

Jakich doświadczeniach? Że nie znalazły tętna??
Dokładnie właśnie tak

Tak, to też słyszałam, że nie dokonać się sprawdza a mamę przyprawia o zawał serca bez powodu.
To samo detektor oddechu, też nie polecają chyba ,że wcześniak, były problemy z oddechem itp.
A to akurat monitor oddechu dla córki miałam i zapewniło mi to spokojne, przespane noce. Dalej go z resztą używam. Nigdy mi się nie włączył, poza sytuacjami że wyjęłam dziecko z łóżeczka i nie wylaczylam czujnika :p ale kilka razy na prawdę pozwolił mi spokojnie zasnąć. Pamiętam taka noc, córka miała jakieś 4 czy 5 miesięcy i mimo że spała w dostawce do łóżka, tuż obok mnie, oddychała tak delikatnie że nie słyszałam tego oddechu będąc 10cm od niej.. więc znając moje schizy już bym miała po nocy, A tak czułam się bezpieczniej :)
 
Cześć dziewczyny, z ciekawości .. jak tam u Was wyglądają brzuchy? Widzicie zmiany?

U mnie dzisiaj 8t3d no i nie powiem jak dla mnie od ~10 dni widzę delikatny brzuszek, takie jakby porządne wzdęcie. Internet mówi że to za wcześnie 🙄☺️

Jak u Was?
 
Ooo planszówki to ja uwielbiam ❤ 7 cudów jest super.
Miałabyś coś do polecenia dla dwoch osob?:)
Planszówki są raczej na większą liczbę graczy, a chciałabym właśnie coś dla pary😊

Typowo dla dwóch - Patchwork
Dla większej liczby, ale spokojnie daje radę we dwóch - Havana lub Grand Austria Hotel
 
Ale przecież ja Cię nie namawiam żebyś zostawiala to powietrze :p zrobisz jak uważasz :p ja kiedyś jak wypuściłam, to miałam ciężej wstrzyknac do końca, nie wiem czemu, takie wrażenie jakby większe ciśnienie bylo od srodka i wypychalo mi ten tłok :p dlatego ja już nie usuwam tego powietrza. Czasem nie wstrzykuje bo jak mnie mocniej boli.


Dokładnie właśnie tak


A to akurat monitor oddechu dla córki miałam i zapewniło mi to spokojne, przespane noce. Dalej go z resztą używam. Nigdy mi się nie włączył, poza sytuacjami że wyjęłam dziecko z łóżeczka i nie wylaczylam czujnika :p ale kilka razy na prawdę pozwolił mi spokojnie zasnąć. Pamiętam taka noc, córka miała jakieś 4 czy 5 miesięcy i mimo że spała w dostawce do łóżka, tuż obok mnie, oddychała tak delikatnie że nie słyszałam tego oddechu będąc 10cm od niej.. więc znając moje schizy już bym miała po nocy, A tak czułam się bezpieczniej :)
Mam dokładnie tak samo. Mały nadal śpi z monitorem oddechu. Zanim wyszłam ze szpitala, sprawdzałam milion razy czy oddycha. W domu śpię spokojnie.
 
Cześć dziewczyny, z ciekawości .. jak tam u Was wyglądają brzuchy? Widzicie zmiany?

U mnie dzisiaj 8t3d no i nie powiem jak dla mnie od ~10 dni widzę delikatny brzuszek, takie jakby porządne wzdęcie. Internet mówi że to za wcześnie 🙄

Jak u Was?
W drugiej ciąży moja siostra miała brzuch już w 11 tygodniu. Ale 8 to chyba faktycznie za wcześnie. Tak mi się wydaje ;)
 
Ale przecież ja Cię nie namawiam żebyś zostawiala to powietrze :p zrobisz jak uważasz :p ja kiedyś jak wypuściłam, to miałam ciężej wstrzyknac do końca, nie wiem czemu, takie wrażenie jakby większe ciśnienie bylo od srodka i wypychalo mi ten tłok :p dlatego ja już nie usuwam tego powietrza. Czasem nie wstrzykuje bo jak mnie mocniej boli.


Dokładnie właśnie tak


A to akurat monitor oddechu dla córki miałam i zapewniło mi to spokojne, przespane noce. Dalej go z resztą używam. Nigdy mi się nie włączył, poza sytuacjami że wyjęłam dziecko z łóżeczka i nie wylaczylam czujnika :p ale kilka razy na prawdę pozwolił mi spokojnie zasnąć. Pamiętam taka noc, córka miała jakieś 4 czy 5 miesięcy i mimo że spała w dostawce do łóżka, tuż obok mnie, oddychała tak delikatnie że nie słyszałam tego oddechu będąc 10cm od niej.. więc znając moje schizy już bym miała po nocy, A tak czułam się bezpieczniej :)
Tak tak, ja to rozumiem. Na szczęście to było tylko po operacji, w ciazy nie muszę przyjmować tych zastrzyków. I dobrze bo to nic przyjemnego.
 
Cześć dziewczyny, z ciekawości .. jak tam u Was wyglądają brzuchy? Widzicie zmiany?

U mnie dzisiaj 8t3d no i nie powiem jak dla mnie od ~10 dni widzę delikatny brzuszek, takie jakby porządne wzdęcie. Internet mówi że to za wcześnie 🙄

Jak u Was?

Ja u siebie nie widzę żadnych zmian, ale mam nadwagę, więc już wcześniej wyglądałam jakbym była w ciąży :(😅
 
reklama
Ja w poprzedniej ciąży gdzieś od 16 tc robiłam zdjecia co tydzień. Wcześniej nie było za bardzo widać.
Teraz 8 tc i coś tam jest, spodnie z wysokim stanem moje ukochane już poszły w kąt.
 
Do góry