reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Spełniłam swoje marzenie, i byłam w KFC 🙊 Ale oczywiście jak to ja, nie mogło się obejść bez jakiejś dziwnej sytuacji. Jem sobie ze smakiem tortille z b-smarta, nagle takie twarde mięso, no to mówię sobie (mmm, ale chrupiąca panierka), i na siłę jedynkami odgryzłam tę chrupiącą panierkę. I co? Okazało się, że to była kość! Po pierwsze: całe szczęście, że mi się jedynki nie pokruszyły, ale z drugiej strony łatwiej by przelatywało przy 🤮 😂😂 A po drugie, to tak mi się nie niedobrze od razu zrobiło, że o mamo 😭 Ale wyjęłam całe mięso, i zjadłam do końca, bo mi szkoda było wyrzucić 🙊😂

Co do seksu, to ja nawet jakbym miała pozwolenie od lekarza, to raczej nic by z tego nie było, bo moje libido jest na poziomie minusowym 🤦 Mój zresztą boi się o dzidzię, więc też jakoś daje radę (czasami z wielkim bólem 😂).

W ogóle to dzisiaj miałam jakiś straszny dzień. Ciągle chodzę smutna, płaczę z byle powodu, a za chwilę śmieję się jak głupi do sera z niczego 🥴 Jeszcze jakby tego było mało, to mieszkamy z teściową, która nie dokłada się do żadnych rachunków ani do niczego, nie pomaga przy sprzątaniu, zakupy zrobi raz na ruski rok i to to co ona lubi, a później nam wmusza 🤮 Przy szykowaniu obiadów itp. też mi nie pomaga (nawet jak pracowałam, i nie było mnie 10h dziennie w domu, to po powrocie musiałam ogarniać sprzątanie i gotowanie, bo mój też długo w pracy, a teściówka cały dzień z telefonem siedziała, i do dzisiaj tak robi 😔). No i na jutro sobie zaprosiła gości, i dzisiaj zaczęła smażyć jakieś mięsa, a ja w pokoju do wiadra oddawałam to co zjadłam, bo tak tufiło 😂 A finał tego jest taki, że przyszła do nas do pokoju, otwarła drzwi na oścież i oznajmiła, że ona już musi jechać gdzieś i żebyśmy pochowali wszystko do lodówki jak wystygnie. Jak wyszła z pokoju, to ja się tak rozryczałam, że mój nie mógł mnie uspokoić, a jak w końcu się doprosił żebym powiedziała czemu płaczę, to sama uznałam, że debil ze mnie, bo rozryczałam się ze względu na to, że napuścila mi do pokoju jeszcze więcej tego smrodu mięsa 😂😂😂

Ale się rozpisałam 🙈 Ale już czuję się lepiej, bo przynajmniej się wygadałam, nawet jeśli nikt tego nie przeczyta 😂
Przeczytałam to i roześmiałam się na cały głos w pokoju 😂😂😂

P.s. Nigdy w życiu bym nie chciała mieszkać ani z teściowa ani z mama 🙈 współczuje. Ja musze mieć swoją wolność
 
reklama
Dziewczyny chciałabym poruszyć tematy sexu ;) czy odważyłyście się już od momentu dowiedzenia się o ciąży? Ja mam te drobne plamienia i mam ogromną blokadę i obawy...jak to wygląda u Was?
u nas pozytywny test nic nie zmienił, uprawiamy sex jak dotychczas ;) ten dzidzius wziął się z seksu, więc nie widze potrzeby czekać do usg ani nie mamy żadnych oporów. Korzystamy, póki bebzonka nie ma, bo później to już i ciężej i niekażda pozycja do zrobienia;D ale piersi to u mnie też nietykalne są.
Ja pod koniec ciąży to bym starego zajeździła, żeby małego już wykurzyć jak było po terminie [emoji23][emoji23]
To samo:D nic nie dało :D
 
Przeczytałam do końca [emoji16] i całkowicie Cię rozumiem, a hormony potrafią zrobić nam sieczke z mózgu, także nie przejmuj się tym płaczem:) A teściowa czas do roboty zaciagnac, co ona na wiecznych wczasach jest [emoji1787]
Wiesz, ona chyba się właśnie czuje jak ja wczasach, bo sama wszystkim mówi, że ona się już w życiu narobiła (dopiero w wieku 51 lat poszła do pracy 🤦), i że ona się już nie tyka kuchni i sprzątania. Ale oczywiście chciałaby mieć czysto i co jeść 😂
 
O kurde, co ciąża i robi z kobietami 😂
Dobrze, że mąż wyrozumiały 🙈
Co do teściowej to cóż. Nie wyobrażam sobie mieszkać z teściami, choć są w porządku, są mega w zasadzie. I może z nimi bym nie miała problemu. Za to mój mąż z moją mamą by nie wytrzymał a przynajmniej ja na pewno 😂
Choć ja bym miała posprzątane albo obiad zrobiony. Tak mi się wydaje...
Współczuję...szczególnie gdy teraz jest huśtawka emocjonalna
To zazdroszczę w porządku teściów 😂 Mojego rodzice się rozstali, i przez to teściowa (przyszła, ale już tak na nią mówię, bo mi łatwiej 😅) wprowadziła się do nas... Bez pytania! 😭 Faktem jest, że mieszkamy w domu po jej tacie, ale on sam nam mówił przed śmiercią, że ten dom jest nasz i możemy sobie tutaj mieszkać. Ona też wyraziła zgodę, bo przepisany jest na nią. Ale jak chciała tu przyjść mieszkać, to powinna chociaż uprzedzić, a ona w marcu w nocy przyjechała, zwiozła swoje rzeczy, i tak już została 🤦 Jej się dobrze mieszka, bo ma wszystko gdzieś, a mnie szlag trafia z nią 😤 Lubiłam z nią gadać, ale jak z nią nie mieszkałam 😂 Ze swoją mamą też bym nie wytrzymała, ale też bym miała wysprzątane i ugotowane, bo moja mama to pedantka nie z tej ziemi 😂
 
Przeczytałam to i roześmiałam się na cały głos w pokoju 😂😂😂

P.s. Nigdy w życiu bym nie chciała mieszkać ani z teściowa ani z mama 🙈 współczuje. Ja musze mieć swoją wolność
Ja teeeż 😭 Tak nam się dobrze razem mieszkało z moim, ale cóż, któregoś, wątpliwie pięknego, dnia jego mamusia postanowiła w nocy przyjechać bez pytania (teoretycznie to jej dom, ale sama nas tu ściągnęła, żebyśmy razem sami mieszkali), i tak już została 🤦 Mój już ma jej serdecznie dosyć, bo nawet po sobie kubka do zmywarki nie potrafi włożyć, a mnie wtedy szlag jasny trafia 😂 No nic, muszę się jakoś przemęczyć 🙈🥴
 
reklama
u nas pozytywny test nic nie zmienił, uprawiamy sex jak dotychczas ;) ten dzidzius wziął się z seksu, więc nie widze potrzeby czekać do usg ani nie mamy żadnych oporów. Korzystamy, póki bebzonka nie ma, bo później to już i ciężej i niekażda pozycja do zrobienia;D ale piersi to u mnie też nietykalne są.

To samo:D nic nie dało :D
Haha u mnie tez.. i to w dwoch ciazach obie po terminie a meza meczylam niezle xD
 
Do góry