reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Hej, nie wierze nie jestem w stanie Was nadrobić na poprzednich forach ciążowych nie było takiej dużej aktywności :rofl: Udało mi się dostać na wizytę zastępczą i widziałam moją fasolkę wraz z bijącym serduszkiem. Termin potwierdzony zgodny z om 21.06 telefonicznie skonsultowałam wyniki z moim lekarzem (na kwarantannie stały kontakt telefoniczny) i ustaliłam kolejną wizytę na 16.11
 
reklama
Ja tez mam duphaston 2x1. 2 opakowania narazie. Dmuchanie na zimno i też zawsze mialam plamienia przed miesiączka, wiec pan doktor stwierdził ze dla bezpieczenstawa.
 
ja jestem na własnej działalności więc na L4 za szybko nie pójdę muszę do końca roku pozamykać najważniejsze tematy. Nie jest łatwo tym bardziej ze kompletnie nie mam apetytu a dodatkowo jak próbuje coś zjeśc to mam odruch wymiotny :confused: Na szczęście jutro wydelegowałam męża na spotkanie jako mojego pełnomocnika, musi mnie godnie reprezentować :p
 
Nie radzę sobie z tymi mdlosciami 😞😞 Wzięłam lokomotiv i nic nie pomogło, rano jak się tylko obudziłam to od razu do toalety i 🤢🤮. Pomogło na chwilę wyrzucenie siebie wszystkiego, a teraz z powrotem to samo. Powiem wam, ze wole już jak pójdzie i jest spokój, niż jak mnie mdli cały dzień.

W którym tygodniu zobaczylyscie serduszko u dzidolka? Wiem, ze często piszecie, ale ciężko spamiętać. Miała któraś z was jakoś późno ? Stres mnie zje o to serce, a jeszcze u znajomej serduszko się nie pojawiło i mnie te jeszcze bardziej zjada.
Zachwycona mi pomaga guma do rzucia 😋 a i znalazłam takie oto coś i chce to kupić Carominthe Lehning ciekawe jak pomoże na wzdecia i mdłości dzisiaj miałam odrobinę spokoju z nudnościami tylko kilka razy miałam odruchy wymiotne ogólnie ja mam tak że aby zwymiotować to muszę się nieźle na pracować mój mąż się że mnie śmieje ze ja to nie umiem wymiotować tylko się dławię ale to jest okropne tak mam codziennie 😐
 
Zachwycona mi pomaga guma do rzucia 😋 a i znalazłam takie oto coś i chce to kupić Carominthe Lehning ciekawe jak pomoże na wzdecia i mdłości dzisiaj miałam odrobinę spokoju z nudnościami tylko kilka razy miałam odruchy wymiotne ogólnie ja mam tak że aby zwymiotować to muszę się nieźle na pracować mój mąż się że mnie śmieje ze ja to nie umiem wymiotować tylko się dławię ale to jest okropne tak mam codziennie 😐
Ja wczoraj cieszyłam się z kopytek, a od dzisiaj są zakazane w moim domu.
Jedyna pozycja, kiedy nie jest mi niedobrze, to leżąca 😅 dziś cały dzień przeleżałam. Mam nadzieje, że jutro będzie lepiej bo mam zamiar na grzybki jechać 😁 a po moim dzisiejszym 'koncercie' w toalecie mąż skwitował mnie jednym zdaniem : kochanie to na własne życzenie 🤦‍♀️🤣 także ten.. wsparcie 100% 🤣🤣
 
Dziewczyny co do badań nifty pro bo już nie wiem które na to idą wiem że przyjeżdżają też do domu i pobierają krew u pacjentki ja bynajmniej tak chce zrobić
Co do piersi kurka mnie już w sumie wcale nie bolą może rano jak wstanę to są obolałe a tak to nic 😕 akurat to z wysztkich dolegliwości było najbardziej akceptowalne a tu nic 😂
 
reklama
Do góry