reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja też tak miałam, ale potem czytałam, że jednak te koszule zdrowsze i się trochę przekonałam. Po porodzie spałam w koszulach, żeby się wszystko szybciej goiło i potem jakoś tak już zostało :)



Mi się dla dziewczynki podoba Janka lub Lidia, ale mąż nie chce o nich słyszeć :(



Mamy ten sam termin :)



Może już macie włączone kaloryfery albo mniej wietrzycie mieszkanie o to po prostu kwestia zbyt suchego powietrza? Wtedy wystarczy większa wilgotność w domu, najlepiej kupić nawilżacz :)




Jejku, byłam na szczepieniu z synem ostatnio i ledwo dałam radę, bo wziął mnie taki głód, żę w głowie mi się kręciło. Obok przychodni KFC, więc matka roku poszła z dwulatkiem po twistery :D Nie jestem jakąś świruską żywieniową może, ale raczej nie chciałam w tym wieku syna żywić w takich restauracjach, no cóż :p



Tu chodzi o to, że ryby wędzone mogą być niebezpieczne ze względu na ryzyko listerozy, dlatego porównała do alkoholu. Nie chodzi o to, że są niezdrowe. Jednak zdania specjalistów są podzielone co do tego ryzyka.



Właśnie wczoraj mówiłam mężowy, że tak się cieszę, że na wigilię już będę bez mdłości, bo ja cały rok czekam na barszcz z uszkami :D

Mnie też odrzuca zapach mojej skóry! I niestety moment, kiedy muszą opróżnić nocnik syna...
Ale zapach kawy mi pasuje :)

Ja jak wciągnę brzuch, to mam zaokrągloną już macicę powiększoną, ale jak jestem ubrana, to jeszcze nie widać nic.
Też cały rok czekam na barszcz z uszkami 😍😍

Jak ci ciężko z nocnikiem to kup nakładkę na toaletę i małych już będzie trochę starszakiem. U nas mały od początku nie chciał na nocniku siedzieć a na toalecie jak najbardziej 😂 więc się cieszyłam że nocnika nie muszę obsługiwać 😁
 
reklama
Wy tu o jedzeniu mc, KFC a mnie mdli na sama myśl. Kiedy to przejdzie?jestem już taka zmęczona ze nie daje rady wstawać.. Mam anemie i kazała mi brać feroplex. Od samego zapachu mi niedobrze..
Ja biorę luteinę pod język, a ona taka gorzka jest, że na samą myśl mi niedobrze 🥴 a co do fast foodów to jeszcze 3 dni temu jadłam kebaba a dzisiaj nawet nie mogę o tym myśleć 🙈
 
Ja bylam 3 dni temu na pogrzebie, zmarł tata mojej koleżanki. Nie wierzę w takie zabobony, no przy trumnie nie byłam bo to nie była tak bliska dla mnie osoba ale szłam w kondukcie żałobnym i nawet nie słyszałam wcześniej o tym, że w ciąży się nie powinno. Moim zdaniem jeśli czujesz się dobrze to nie zostawiaj męża samego w tak ciężkiej dla niego chwili, będzie Cie potrzebował.

Ktoś tu napisał o barszczu z uszkami [emoji7][emoji7] chce! na już! mmm [emoji39]
 
reklama
tez mam takie bóle, mówiłam o tym lekarzowi, stwierdził, ze to normalne :)
Oby, poprzednio te bóle były zupełnie inne, bardziej się boje ze względu na poprzednią ciężką ciążę.
Może stąd większa panika.
Ja śpię w koszulach,a nie w piżamach, bo wietrzenie narodowe 😁 nie ubieram majtek do spania ☺
Ja też kilka ładnych lat spałam w koszulach. Teraz jak się zrobiło za oknem chłodniej to przerzuciłam się na piżamę.
Kurde, cieszę się ale gdzieś z tyłu głowy jakieś obawy [emoji85] zwłaszcza jak się słyszy, że sami ginegolidzy mówią, że dopuki mdli to wszystko jest ok. A tu wizyta dopiero 5...
Nie martw się, ogólnie to jest tak, że klika dni mogą być mdłości a potem cisza, za kilka dni znów przychodzą i odchodzą. Ja tak miałam.
Też cały rok czekam na barszcz z uszkami 😍😍

Jak ci ciężko z nocnikiem to kup nakładkę na toaletę i małych już będzie trochę starszakiem. U nas mały od początku nie chciał na nocniku siedzieć a na toalecie jak najbardziej 😂 więc się cieszyłam że nocnika nie muszę obsługiwać 😁
Mój syn też nie chciał na nocniku tylko na toaletę od razu, więc nakładka, podnóżek żeby mógł sobie wejść i było dobrze. A potem nauczyłam go siusiać jak dorosły facet.
Ja uwielbiam spać w koszuli i bez bielizny. Podobno to jest najzdrowsze
Zdrowo zdrowo jak najbadziej, kisimy w gaciach i spodniach cały dzień to niech chociaż w nocy pooddycha 😂
 
Do góry