reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dziewczyny mamy problem z @Mała.czarna z tym, która z nas może przejsc na wątek prywatny. Jak waszym zdaniem powinno wygladac selekcjonowanie (brzydko mówiąc)????? Są nicki, które z pamięci mogę wymieniać bo tak często się odzywacie a są takie które widzę pierwszy raz...
Jak sie kliknie na nick to można wyświetlić sobie ile postów ta osoba dodała w danym wątku. Jeśli ktoś dodał 5 postów w ciągu 2 tygodni to wiadomo, że się nie udziela za bardzo 🤷‍♀️
 
reklama
To jak ja nie mam mdłości to mam się martwić? W poprzedniej ciąży też miałam tylko sporadycznie.
A dlaczego Cię namawia na te badania? Masz jakieś wskazania?
Nie o to chodzi że jak nie mdli to źle, tylko jakby mi nadle wszystkie dolegliwości minęły i nie wracały to wtedy mam się zgłosić.
Sanco za 2 tysiące? Równo 2 tysiqce? A wyniki po ilu dniach?
Równe 2k i wynik po 5 dniach.
 
Może to nie fajnie ale ja bym jednak zwracała uwagę na aktywność. Jeśli ktoś się zgłasza a w ogóle nie udziela to może po prostu chce patrzeć co piszemy,jakie zdjęcia dodajemy itd. ale to tylko moje zdanie.
Dziewczyny mamy problem z @Mała.czarna z tym, która z nas może przejsc na wątek prywatny. Jak waszym zdaniem powinno wygladac selekcjonowanie (brzydko mówiąc)????? Są nicki, które z pamięci mogę wymieniać bo tak często się odzywacie a są takie które widzę pierwszy raz...
 
Jak sie kliknie na nick to można wyświetlić sobie ile postów ta osoba dodała w danym wątku. Jeśli ktoś dodał 5 postów w ciągu 2 tygodni to wiadomo, że się nie udziela za bardzo 🤷‍♀️
Tak? Mi się wyświetlają tylko ogólne posty ile ktoś ich dał ogólnie na forum BB a nie na wątku. Ale może zle patrze ?
 
Tak? Mi się wyświetlają tylko ogólne posty ile ktoś ich dał ogólnie na forum BB a nie na wątku. Ale może zle patrze ?
Naciśnij jeszcze raz na liczbę postów. Przeniesie Cię na jego stronę i wyswietla się wszystkie odpowiedzi. Jak wchodzę na Twój 'profil' to widzę ponad 2 tys postów. Jak w to wejdę to widzę 30 parę stron. Nie przeglądałam wszystkich stron ale na pierwszej widzę tylko odpowiedzi do naszego wątku
 
Dziewczyny mamy problem z @Mała.czarna z tym, która z nas może przejsc na wątek prywatny. Jak waszym zdaniem powinno wygladac selekcjonowanie (brzydko mówiąc)????? Są nicki, które z pamięci mogę wymieniać bo tak często się odzywacie a są takie które widzę pierwszy raz...
Na grupie mam listopadowych z zeszłego roku robiłyśmy tak, że na początku był założony wątek prywatny, funkcjonował jeszcze ogólny. Dziewczyny czekały chyba trzy czy cztery miesiące. Jak pojawiały się nowe na ogólnym i były dość aktywne to były zapraszane na prywatny. Potem już szans nie było bo wiadomo, że prywatne sprawy się pojawiały itd. w trakcie na prywatnym wątku też była aktualizowana lista dziewczyn. Nickami były wywoływane i jak się nie odzywały to były usuwane z wątku.
Działa wszystko do tej pory :)
 
Tak? Mi się wyświetlają tylko ogólne posty ile ktoś ich dał ogólnie na forum BB a nie na wątku. Ale może zle patrze ?
Mozna kliknąc na to i wtedy widac ile postow:)
 

Załączniki

  • SmartSelect_20201030-114214_Gallery.jpg
    SmartSelect_20201030-114214_Gallery.jpg
    133,4 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Ja się niewiele udzielam, bo po prostu nie wyrabiam się czasowo. A na forum nie wskoczyłam w ostatnim tygodniu tylko już wcześniej. Moje dziecko wkracza chyba w bunt dwulatka...te historie o rozwrzeszczanym, leżącym na podłodze w sklepie małym człowiekiem to będzie też o nas [emoji85][emoji86]

Samopoczucie moje dalej podłe, dziś 9t3d. Oby wraz z wkroczeniem w drugi trymestr się poprawiło, bo oszaleje.
 
Do góry