reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Podobnie miałam w pierwszej ciąży, ale na perfum mojego. Po prostu był dramat jak się nim popsikal[emoji2961] i najlepsze jest to, że po urodzeniu jakiś rok znowu się nim psiknal A mi od razu zrobiło się niedobrze! Zobacz, jak to zostaje w psychice!
Witaj.Niestety bezzapachowych nie znam. Ale żel pod prysznic mojego mnie doprowadza do szalu. Zakazalam się nim myć [emoji23]
 
reklama
W pierwszej ciąży od poczarku nie moglam jeść mięsa. Za to mleko słodzone takie w tubce jadłam 2 tubki dziennie [emoji85]
Ogolnie na słodkie mnie brało [emoji85]
A gotować musiałam bo w domu spora rodzinka [emoji23]
Ciężko bylo...

Teraznarazie jem normalnie.
Tylko jak głodna jestem to mdłości się lekkie pojawiają...
 
Podobnie miałam w pierwszej ciąży, ale na perfum mojego. Po prostu był dramat jak się nim popsikal[emoji2961] i najlepsze jest to, że po urodzeniu jakiś rok znowu się nim psiknal A mi od razu zrobiło się niedobrze! Zobacz, jak to zostaje w psychice!
O perfumie zapomnialam. Ostatnio sama mu kupiłam jakaś tania z rossmanna bo o taka prosił, bo to tylko do pracy...... ale jak się popsikal tym w Domu toooo...... głowa mnie rozbolała i gula w gardle.. 🤢
 
Mam inhalator. Jutro rano wypróbuje inhalacje.. Syropu dla ciężarnych nie mam. Dzis na teleporadzie lekarz stwierdził ze jeszcze nic nie włączamy. Mam zostawic domowe sposoby i te tabletki do ssania kupić. Mam, zabrałam juz 5, czyli maksyma lnie na cały dzień :( może jutro będzie lepiej.. P. S. Przeczytalam Wszystkie symptomy covid ale nic innego nie pasuje wiec mam nadzieje ze to zwykła infekcja gardła 😓
Spokojnie. Ja też to mam. Tzn. nie wiem, co mam :) Drugi tydzień się mecze, jest dużo lepiej, ale nadal nie jest super. A poprzedni tydzień był taki (i ja, i dziecko, i trochę mąż), że byłam pewna już że to covid. Jak trup się czułam i nic przy ciąży nie mogłam wziąć. Nawet USG pierwszego nie mogłam mieć, bo nikt by mnie nie przyjął. Będę miała dopiero w poniedziałek, a to już będzie 8 tydzień :(
 
Mam inhalator. Jutro rano wypróbuje inhalacje.. Syropu dla ciężarnych nie mam. Dzis na teleporadzie lekarz stwierdził ze jeszcze nic nie włączamy. Mam zostawic domowe sposoby i te tabletki do ssania kupić. Mam, zabrałam juz 5, czyli maksyma lnie na cały dzień :( może jutro będzie lepiej.. P. S. Przeczytalam Wszystkie symptomy covid ale nic innego nie pasuje wiec mam nadzieje ze to zwykła infekcja gardła 😓
Ja się zmagam od 2 lat z zatokami leczonymi juz na chyba wszystkie sposoby i mimo to dziennie budze sie z zawalonym gardłem :/ pomagają mi inhalacje z rumianku nawet w miarę
 
reklama
Do góry