reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Z córką mialam przeczucie,że jest dziewczynka. Od samego początku to wiedziałam. Mimo,że bardzo pragnęłam syna 😉
Teraz jak zobaczyłam 2 kreski to poczułam chłopca. Ciekawe czy się sprawdzi 😍
Zawsze też robilam sobie podśmiechujki z chińskiego kalendarza płci, który... też sugeruje chłopaka 😉
Ja marzę o dziewczynce, ale kiedyś mi lekarz powiedział, że te moje lędźwia to urodzą samych chłopów. I chłopak pierwszy jest. Może jednak się mylił :p
 
reklama
Widzialyscie ostatnie przemówienie Kaczora ? Wiecie, ze jeżeli projekt ustawy wejdzie w życie to lekarzom grozi do trzech lat więzienia za złamanie przepisów ? Widziałam wypowiedz profesora (bo mówiłyśmy coś wcześniej o tych ciążach pozamacicznych), ze skoro będzie można przeprowadzić zabieg tylko w przypadku bezpośredniego zagrożenia życia, to w przypadku ciąży pozamacicznej, będzie musiał czekać aż wystąpi krwotok wewnętrzny i pacjentka będzie umierać, żeby moc wykonać zabieg ???!!!! Bo tak to nie ma bezpośredniego zagrożenia życia!!! (Mimo ze wiadomo, ze jest to bardzo niebezpieczna sytuacja, jeśli nie dokona się zabiegu) Jestem szczerze przerażona, tez nie wiem czy bym się zdecydowała teraz na ciąże, bałabym się nie tylko o siebie, ale i o maleństwo. Bo to samo tyczy się wykonywania zabiegów prenatalnych na maluszkach w brzuchu, które mogą uratować ich życie, ponieważ zawsze jest ryzyko, ze coś się wydarzy, a lekarze będą się bali. Nie mam zamiaru was straszyć, ale nie wiem sama co zrobić z myślami...


Tu jest link to wideo dla chętnych.

 
W pierwszej ciąży przyjmował mnie na NFZ zresztą leczy w szpitalu i właśnie przez jego zachowanie w pierwszej ciąży wybrałam go na stałego mojego lekarza. Jak miałam wizytę na NFZ a wiadomo ilość usg ograniczonaido tego jakość sprzętu 😕 dlatego umawiał mnie do siebie do gabinetu i na jego sprzęcie robił mi usg nie brał za to pieniędzy wręcz był obrażony jak mąż chciał płacić. Mało tego jak miałam kiedyś problem z torbielą zapisał mi leki trochę kosztowały to na następnych wizytach kontrolnych nie wizial nic kwitując że co swoje wydałam na leki. Więc naprawdę dziewczyny są w tej Polsce lekarze z prawdziwego powołania 😋 ja takiego mam
O właśnie dziewczyny jakie macie przeczucia co do płci naszych kruszynek 😋
Ja patrząc na objawy w pierwszej ciąży z córką mam wrażenie że teraz będzie chłopiec
 
Widzialyscie ostatnie przemówienie Kaczora ? Wiecie, ze jeżeli projekt ustawy wejdzie w życie to lekarzom grozi do trzech lat więzienia za złamanie przepisów ? Widziałam wypowiedz profesora (bo mówiłyśmy coś wcześniej o tych ciążach pozamacicznych), ze skoro będzie można przeprowadzić zabieg tylko w przypadku bezpośredniego zagrożenia życia, to w przypadku ciąży pozamacicznej, będzie musiał czekać aż wystąpi krwotok wewnętrzny i pacjentka będzie umierać, żeby moc wykonać zabieg ???!!!! Bo tak to nie ma bezpośredniego zagrożenia życia!!! (Mimo ze wiadomo, ze jest to bardzo niebezpieczna sytuacja, jeśli nie dokona się zabiegu) Jestem szczerze przerażona, tez nie wiem czy bym się zdecydowała teraz na ciąże, bałabym się nie tylko o siebie, ale i o maleństwo. Bo to samo tyczy się wykonywania zabiegów prenatalnych na maluszkach w brzuchu, które mogą uratować ich życie, ponieważ zawsze jest ryzyko, ze coś się wydarzy, a lekarze będą się bali. Nie mam zamiaru was straszyć, ale nie wiem sama co zrobić z myślami...


Tu jest link to wideo dla chętnych.


Ogladalam to przemowienie i autentycznie jest mi niedobrze, a nie mam ciazowych mdlosci:p nie moge uwierzyc, ze on naprawde nagabuje ludzi do napierniczania sie na ulicach.
a co do kar dla lekarzy - tak, to chore. jak wszystko co sie teraz dzieje:// DRAMAT.
 
Widzialyscie ostatnie przemówienie Kaczora ? Wiecie, ze jeżeli projekt ustawy wejdzie w życie to lekarzom grozi do trzech lat więzienia za złamanie przepisów ? Widziałam wypowiedz profesora (bo mówiłyśmy coś wcześniej o tych ciążach pozamacicznych), ze skoro będzie można przeprowadzić zabieg tylko w przypadku bezpośredniego zagrożenia życia, to w przypadku ciąży pozamacicznej, będzie musiał czekać aż wystąpi krwotok wewnętrzny i pacjentka będzie umierać, żeby moc wykonać zabieg ???!!!! Bo tak to nie ma bezpośredniego zagrożenia życia!!! (Mimo ze wiadomo, ze jest to bardzo niebezpieczna sytuacja, jeśli nie dokona się zabiegu) Jestem szczerze przerażona, tez nie wiem czy bym się zdecydowała teraz na ciąże, bałabym się nie tylko o siebie, ale i o maleństwo. Bo to samo tyczy się wykonywania zabiegów prenatalnych na maluszkach w brzuchu, które mogą uratować ich życie, ponieważ zawsze jest ryzyko, ze coś się wydarzy, a lekarze będą się bali. Nie mam zamiaru was straszyć, ale nie wiem sama co zrobić z myślami...


Tu jest link to wideo dla chętnych.

Staram się już o tym nie myśleć bo płakać mi się chce. Dopiero co cieszyłam się z pozytywnego testu, a teraz jestem załamana. Boję się kolejnych wizyt 😞
 
Ja w pierwszej ciąży od poczatku czulam że dziewczynka bedzie [emoji85] i jest.
Teraz seks byl dzien przed owu i w dzien owu więc ciezko stwierdzić co bedzie [emoji85]
Gratuluje dobrych wieści z wizyt i czekam na dwie spoznione dzisiaj jeszcze hehehe
 
reklama
Siostra w pierwszej ciąży zero objawów, jest chłopak. W drugiej wymioty, palpitacje, cukrzyca ciążowa i milion innych, jest drugi chłopak. Objawy nie mają znaczenia, bo każda ciąża jest inna :)
Może i tak. Ale z córką miałam skórę jak u niemowlaka, włosy mogłam myć raz na tydzień albo rzadziej i nie byłam taka nerwowa. Teraz syfy nawet na plecach mam, włosy przetłuszczają się w szalonym tempie, a żeby wywołać awanturę wystarczy pstryknąć palcami 🙈
 
Do góry