reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Witajcie. U nas źle sie dzieje. Brat mojego męża miał wypadek samochodowy... Nie żyje. Do tego dziś byłam u lekarza. Ciąża jest ale nie mógł wziąć pomiaru bo jest bardzo wczesna... widać tylko pęcherzyk który ma 7,03mm ...a z om wychodzi 6 tydzień ... Pow że doszło do zapłodnienia później Kazał mi zrobić betę i wysłać wyniki. Jestem załamana. Pocieszył mnie tylko tym że pęcherzyk jest ułożony ładnie i że jest ładny okrąglutki myśli że coś z tego będzie... Ale ja zwariuje. Jutro dzwonię zapisać się na betę
Boże, co to za straszny wypadek? Sam jechał? Wjechał w coś? Trzeźwy był? :(
 
reklama
Boże, co to za straszny wypadek? Sam jechał? Wjechał w coś? Trzeźwy był? :(
Naszczescie sam. Musiał jechać bardzo szybko i na jego nieszczęście nie zapial pasów ( a zapinał je za każdym razem)a w tej sytuacji prawdopodobnie uratowałby mu życie...bo miejsce kierowcy było całe nic się nie stało z tamtej strony 🥺 Czy był trzeźwy....raczej tak. Wszystkiego dowiemy się po sekcji. Ech... Chrzestny mojego dziecka mlodszego... 😭
 
Naszczescie sam. Musiał jechać bardzo szybko i na jego nieszczęście nie zapial pasów ( a zapinał je za każdym razem)a w tej sytuacji prawdopodobnie uratowałby mu życie...bo miejsce kierowcy było całe nic się nie stało z tamtej strony 🥺 Czy był trzeźwy....raczej tak. Wszystkiego dowiemy się po sekcji. Ech... Chrzestny mojego dziecka mlodszego... 😭
O matko 😭 ale wiadomosc... najszczersze kondolencje... 😢
 
Witam dziewczyny! Mam takie pytanie do tych, które biorą clexane czy neoparin. Też macie siniaki na brzuchu? Ja zawsze miałam do nich tendencję i moj brzuch wygląda okropnie, cały w fioletowych krwiakach...
 
Naszczescie sam. Musiał jechać bardzo szybko i na jego nieszczęście nie zapial pasów ( a zapinał je za każdym razem)a w tej sytuacji prawdopodobnie uratowałby mu życie...bo miejsce kierowcy było całe nic się nie stało z tamtej strony 🥺 Czy był trzeźwy....raczej tak. Wszystkiego dowiemy się po sekcji. Ech... Chrzestny mojego dziecka mlodszego... 😭

O matko, bardzo mi przykro.. jak się czuje Twój mąż?
 
O właśnie. Dzis zaczynam 6t1d i czuje,ze mnie mdli. Piersi mniej tkliwe i już się zestresowałam,ze coś jest nie tak. Jednak widze,że to normalne 😉
Czy są tu jakieś mamuśki z Gdyni? Możecie mi polecić jakiegoś lekarza? Zapisalam sie do dr. Wnuk, bardzo dużo ma opinii pozytywnych i pracuje też w szpitalu Morskim. Może któraś doradzi?
 
Bardzo współczuję, w takich sytuacjach nie ma dobrych słów. Trzymajcie się, wiem, że to trudne...
Naszczescie sam. Musiał jechać bardzo szybko i na jego nieszczęście nie zapial pasów ( a zapinał je za każdym razem)a w tej sytuacji prawdopodobnie uratowałby mu życie...bo miejsce kierowcy było całe nic się nie stało z tamtej strony [emoji3064] Czy był trzeźwy....raczej tak. Wszystkiego dowiemy się po sekcji. Ech... Chrzestny mojego dziecka mlodszego... [emoji24]
 
U mnie dziś 6+4 według OM, mdłości nadal albo brak albo bardzo delikatne i to przez krótką chwilę, za to piersi bolą bardzo mocno i to niemal bez przerwy, od samej owulacji... Postanowiłam zrobić ten progesteron, może mnie to troszkę uspokoi, a jak nie to przynajmniej lekarz będzie wiedział jak wygląda sytuacja i będzie interweniował. Wizyta w piątek o 12.30.

Która z Was ma jeszcze wizytę w piątek i o której? :)
 
Witajcie. U nas źle sie dzieje. Brat mojego męża miał wypadek samochodowy... Nie żyje. Do tego dziś byłam u lekarza. Ciąża jest ale nie mógł wziąć pomiaru bo jest bardzo wczesna... widać tylko pęcherzyk który ma 7,03mm ...a z om wychodzi 6 tydzień ... Pow że doszło do zapłodnienia później Kazał mi zrobić betę i wysłać wyniki. Jestem załamana. Pocieszył mnie tylko tym że pęcherzyk jest ułożony ładnie i że jest ładny okrąglutki myśli że coś z tego będzie... Ale ja zwariuje. Jutro dzwonię zapisać się na betę
Bardzo mi przykro z powodu szwagra...
Zrób betę i bądź dobrej myśli. Dużo dziewczyn jest na grupie gdzie owulacja była przesunięta nawet o tydzień... Będzie wszystko dobrze. Przytulam Cię mocno
 
reklama
Witam dziewczyny! Mam takie pytanie do tych, które biorą clexane czy neoparin. Też macie siniaki na brzuchu? Ja zawsze miałam do nich tendencję i moj brzuch wygląda okropnie, cały w fioletowych krwiakach...
Całe szczęście nie mam siniaków. A bałam się tego strasznie. Kiedyś jak brałam heparynę to miałam cały brzuch siny. Teraz czasami mi wyjdzie kropeczka sina lub zielona od razu, ale rzadko. Jedynie co to coraz większe rozpieranie czuje przy podawaniu, wręcz boli czasami. A mam już za sobą 35 zastrzyków. To do końca ciąży i połogu.... Ojjj dużo jeszcze....
 
Do góry