reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Masz duza różnice w tygodniach z om i usg, ja myślę że też tak będę miała, bo owulacje miałam dopiero w 20 dniu cyklu, a Ty?
moja ostatnio włączyła doppler na krótka chwilę , to było 8+1 według om i 7+0 wg USG. Chyba dlatego że widziała że jestem spanikowana i zdenerwowana. Ale wiem, że lekarze róznie do tego podchodzą :)
 
reklama
Widzę że sporo z Was bada progesteron. Macie takie zlecenie od lekarza czy robicie same z siebie? Wizytę mam w piątek o 12.30 i zaczęłam się zastanawiać czy czekać, aż zleci mi badania czy pójść wcześniej na własną rękę żeby na piątek mieć już wynik i w razie gdyby był kiepsko to żeby od razu coś z tym zrobić... Sama nie wiem, zestresowałam się :/
Ja teraz jestem po in vitro więc mam całą stertę badan "innych" ale w normalnych trzech ciążach nigdy nie badałam bHCG ani progesteronu, tylko morfologie i inne takie kazali mi robić
Ja mam wizytę w czwartek i już dziś łapią mnie czarne myśli ☹ ostatnio na tym samym etapie zatrzymała mi się ciąga 😔 już się nakręcam że piersi mniej bolą, że lepsze samopoczucie. A jak dostałam rozwolnienia to już panika na całego bo przecież miałam zaparcia od początku. Już popadam w jakaś psychozę 😔
Kochana, proszę Cię nie myśl negatywnie. Wiem, że łatwo mi mówić, ale staraj się wizualizować swoją fasolkę jak się ładnie rozwija i przesyłaj jej pozytywne myśli. Duży stres sprawia, że zmniejsza się dopływ tlenu do macicy (więcej tlenu idzie wtedy do podstawowych, potrzebnych do przeżycia organów) Myśl pozytywnie a będzie pozytywnie. Trzymaj się i życzę Ci żeby ten czwartek przyszedł jak najszybciej, a Tobie udało się zrelaksować.
 
Masz duza różnice w tygodniach z om i usg, ja myślę że też tak będę miała, bo owulacje miałam dopiero w 20 dniu cyklu, a Ty?
Dokładnie nie wiem, ale nie mogła być zgodnie z kalendarzem, bo według niego wypadala mi w czwartek, a maz dopiero w niedziele wrócił z zawodów do domu, a w bok nie skakałam 😂
 
[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] dobre ;) A w którym tygodniu byłaś na pierwszym usg? Było już serduszko ?
Dokładnie nie wiem, ale nie mogła być zgodnie z kalendarzem, bo według niego wypadala mi w czwartek, a maz dopiero w niedziele wrócił z zawodów do domu, a w bok nie skakałam [emoji23]
 
Ja teraz jestem po in vitro więc mam całą stertę badan "innych" ale w normalnych trzech ciążach nigdy nie badałam bHCG ani progesteronu, tylko morfologie i inne takie kazali mi robić

Kochana, proszę Cię nie myśl negatywnie. Wiem, że łatwo mi mówić, ale staraj się wizualizować swoją fasolkę jak się ładnie rozwija i przesyłaj jej pozytywne myśli. Duży stres sprawia, że zmniejsza się dopływ tlenu do macicy (więcej tlenu idzie wtedy do podstawowych, potrzebnych do przeżycia organów) Myśl pozytywnie a będzie pozytywnie. Trzymaj się i życzę Ci żeby ten czwartek przyszedł jak najszybciej, a Tobie udało się zrelaksować.
Dziękuję kochana za dobre słowo 😘
 
[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] dobre ;) A w którym tygodniu byłaś na pierwszym usg? Było już serduszko ?
Według OM było wtedy 6+0, no ale wiadomo ze ciąża młodsza, to był tylko pęcherzyk zoltkowy i echo malenkiego zarodka. Dwa tygodnie później było już serduszko i zarodek 1.02 cm :) według USG to było 7+0
 
Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź :) ja będę u lekarza w piątek, wg om będzie to 6t2d, ale pewnie tak jak u Ciebie będzie tydzień różnicy :)
Według OM było wtedy 6+0, no ale wiadomo ze ciąża młodsza, to był tylko pęcherzyk zoltkowy i echo malenkiego zarodka. Dwa tygodnie później było już serduszko i zarodek 1.02 cm :) według USG to było 7+0
 
Dziewczyny jak ja wam zazdrosne że już widzialyscie swoje kruszynki ja jeszcze tydzień do wizyty. Mój ginekolog nie kazał mi robić żadnych wyników aż do momentu wizyty. Powiedziałam mu jedynie jakie miałam przyrosty bety i to mu wystarczyło.
Mnie dzisiaj jak wróciłam z pracy odcinek lędźwiowy zaczął boleć i do tej pory odczuwam
 
reklama
Hej ja po wizycie, wszystko jest dobrze [emoji3590]. Karta ciąży założona.
Będę schodzic z duphastonu z 2 na 1 tabletkę. Kolejna wizyta 19.11
IMG_20201026_193240.jpeg
 
Do góry