reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Będę wiedziała czy moje dziecko jest zdrowe?? Bez robienia amniopunkcji? No nie wiem co zmieni. Zastanawiam się nad tym. Nie wiem czy w ogóle mam kase na takie badanie. Muszę obgadać to z partnerem.
No oczywiście, ale chodziło mi o to, że napisałaś że chciałabyś zrobić nifty w tej sytuacji jaka nastała teraz w Polsce. O to mi chodziło co zmieni teraz akurat nifty
 
Dziewczyny witam się choć jestem nie ukrywam,zestresowana. Mam już poronienia za sobą dlatego boję się już wszystkiego:(. Dzisiaj mam 39 dc, test pozytywny, beta z dziś 313, owulacje miałam prawdopodobnie około 20 dc. Nie wiem czy to nie za mało. Wiem że liczy się przyrost, zrobię bete w poniedziałek, ale stresuje sie:(
 
W jakim sensie?
Dziewczyny a jak oceniacie wizyty u lekarza w obecnej sytuacji?
W obecnej sytuacji zakazu aborcji miałam na myśli, taka wiedza pozwoliłaby mi i innym dziewczynom podjąć decyzję o ewentualnym wyjeździe za granicę.
No oczywiście, ale chodziło mi o to, że napisałaś że chciałabyś zrobić nifty w tej sytuacji jaka nastała teraz w Polsce. O to mi chodziło co zmieni teraz akurat nifty

No siema kumpelko [emoji2956]

Dziewczyny witam się choć jestem nie ukrywam,zestresowana. Mam już poronienia za sobą dlatego boję się już wszystkiego:(. Dzisiaj mam 39 dc, test pozytywny, beta z dziś 313, owulacje miałam prawdopodobnie około 20 dc. Nie wiem czy to nie za mało. Wiem że liczy się przyrost, zrobię bete w poniedziałek, ale stresuje sie:(
 
W jakim sensie? W obecnej sytuacji zakazu aborcji miałam na myśli, taka wiedza pozwoliłaby mi i innym dziewczynom podjąć decyzję o ewentualnym wyjeździe za granicę.

No siema kumpelko [emoji2956]
Ale też nie do końca rozumiem serio [emoji23] jak zrobisz usg prenatalne (chyba że i tego zabronią), to też przy ewentualnych wadach będziesz mogła jechać za granicę. Chyba że chodzi Ci o to, że nifty da Ci tą wiedzę szybciej czy co? (Nie wiem kiedy się robi)
 
reklama
Do góry