reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2021

@Starlights super że za nas pokrzyczałaś.
Ja zaś jestem po drugiej wizycie i niestety znowu muszę zmienić lekarza bo przez covid zalecają lekarza z zapleczem szpitalnym do prowadzenia ciąży bliźniaczej. Szkoda bo byłam zadowolona z wizyty a badanie u nowego lekarza zawsze mnie stresuje. W każdym razie następna wizytę mam u 4.11.
Jestem mega szczęśliwa bo nadal biją dwa serduszka 🥰 jeden pęcherzyk i zarodek jest trochę mniejszy ale gin mówiła że często bliźniaki nie są symetryczne.
Ale cudowne zdjecie ❤❤❤ ah pieknie to wyglada ❤
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Jeśli chodzi o uplawy to ja tez mam biale lub lekko zolte Ale szczescie bez zapachu.
Czuje się fatalnie, ledwo coś jem, mięsa w ogole, zwymiotowalam wlasnie otwierając lodówkę :/ schudlam juz 2 kg bo nie umiem jeść, dziubne tylko tosta broń boże zeby byla na tym jakas wędlina, owoce i coś słodkiego :/
Co do sytuacji w Polsce mam dosc chce mi sie płakać ale ja zawszw lubie miec plan B i w tym przypadku tez mam chociaz licze ze wszystko będzie ok ;)
Wizyta w poniedziałek juz ❤ nie mogę się doczekać
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny!
Dołączę do Waszej grupy, dziś test zrobiony

Teoretycznie czerwiec wychodzi.
Trochę to dla mnie niespodzianka bo chcieliśmy starać się za rok a wyszło teraz 😂
Mam już syna 6 lat, córkę która rok skończyła 7 października.
Trochę się obawiam tak krótkiej przerwy no ale zobaczymy. Do gina może w poniedziałek zadzwonię.
Gratuluję Wam wszystkim!
A na kiedy dokładnie masz termin?
 
Hej, zrobiłam badania przepisane przez lekarza i wyszło, że mam podwyższony poziom TSH - mój to 4.56, a normą jest do 4.2...nie miałam nigdy problemów z tarczyca, mialam też robione badania w sierpniu - TSH, T4 wolne i Anty TPO I wszystkie były w normie. Czytałam ( pewnie niepotrzebnie) że w ciąży wręcz poziom TSH powinien spaść, normy dla ciężarnych są inne, a u mnie jest odwrotnie.
Czy któraś z Was miała podobnie? We wtorek mam wizytę u lekarza- ginekologa, więc dopyram, ale jakoś nie daje mi to spokoju...
Miałam i w poprzedniej ciąży i teraz podwyższone tsh. Norma jest do 2.5. Dostaniesz tabletki
 
Powiem Ci tak, mojego narzeczonego bratowa rodziła syna w styczniu 2019 CC a w grudniu tego samego roku zaszła ponownie bo 38 lat i chcieli szybko drugie. Ginekolog sam jej powiedział że po +/- 9 miesiącach mogą się starać ponownie. Może niektórzy lekarze są po prostu bardziej przewrażliwieni na tym punkcie.
Tak. Jeden z ginekologów dał mi do zrozumienia, ale powinnam jeszcze rok poczekać.
 
Kurde jestem taka zamulona brałam rano tabletkę na tarczyce a po pół godzinie zawsze biore luteine. W sensie aplikuje. I za chiny nie pamietam czy ja dziś zaaplikowalam :/ myślicie że coś się stanie jesli wzielam i teraz wezme druga czy lepiej Nie? Nie umiem sobie przypomnieć tego momentu :/
 
Powiem Ci tak, mojego narzeczonego bratowa rodziła syna w styczniu 2019 CC a w grudniu tego samego roku zaszła ponownie bo 38 lat i chcieli szybko drugie. Ginekolog sam jej powiedział że po +/- 9 miesiącach mogą się starać ponownie. Może niektórzy lekarze są po prostu bardziej przewrażliwieni na tym punkcie.
Zgadzam się wszystko zależy od nastawienia lekarza mój kazał 2 lata czekać a moja znajoma zaszła po 7 miesiącach i nie było żadnego problemu
 
reklama
Do góry