reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja to przy Was jestem krasnal, bo mam 162cm i startuje z 49kg. Ale mam wrazenie, ze w dniu porodu zatrzyma sie na 100 🤣🤣 ciagle jestem glodna!!! Dobrze, ze od slodyczy mnie odrzuciło... no i ratuje sie faktem, ze jak cale zycie mialam "zatwardzenie zyciowe" tak teraz wszystko przelatuje przeze mnie 😅
 
reklama
Ja to sie boje jak bedzie z wagą.. bo w obu ciazaxh tylam bardzo duzo mimo nie objadania sie ani nic..
Ja mam 169cm w 1 startowalam z 52 przytylam 25kg. 9miesiecy po porodzie bylam znowu w ciazy wtedy waga byla 54 wiec prawie wrocilam do wagi z przed.. i w drugiej z 54 i przytylam ponad 36.. to byl koszmar. Samo zeszlo tylko 7kg.. 3.5r po porodzie jestem i startuje z 62 przeraza mnie to
 
Rany oszaleje, sąsiad na górze chyba mieszkanie demoluje młotem od rana i głowa mi pęka 😬 sobota wieczór już by mógł skończyć 🤔 a wy mieszkacie w domkach czy bloku? Ja w bloku od niedawna i zastanawia mnie jak jest z płaczącym dzieckiem... Czy to tak bardzo słychać? Ma ktoś jakieś doświadczenie? 😁 U mnie w klatce brak niemowląt 😂
 
Ja to przy Was jestem krasnal, bo mam 162cm i startuje z 49kg. Ale mam wrazenie, ze w dniu porodu zatrzyma sie na 100 🤣🤣 ciagle jestem glodna!!! Dobrze, ze od slodyczy mnie odrzuciło... no i ratuje sie faktem, ze jak cale zycie mialam "zatwardzenie zyciowe" tak teraz wszystko przelatuje przeze mnie 😅
Ja jestem 10 cm niższa 🙈
I 13 kg grubsza 🤣
Zazdroszczę tego przelatywania😂😂
 
Rany oszaleje, sąsiad na górze chyba mieszkanie demoluje młotem od rana i głowa mi pęka 😬 sobota wieczór już by mógł skończyć 🤔 a wy mieszkacie w domkach czy bloku? Ja w bloku od niedawna i zastanawia mnie jak jest z płaczącym dzieckiem... Czy to tak bardzo słychać? Ma ktoś jakieś doświadczenie? 😁 U mnie w klatce brak niemowląt 😂
Ja w bloku ale u mnie tylko 6 mieszkań z czego obok mnie mieszka zul ze swoją kobieta 😂 nademna nikt i jestem przyzwyczajona ze nikt mi nie trzaska ale jak przyjeżdżają właściciele z Niemiec to mam z nimi Meksyk bo oni też pija i wiecznie awantury 😬 a tak to luzik, fajnych mam sąsiadów poza ta dwójka 😂 My robiliśmy generalny remont przez rok 🙈 wszystko sami we dwoje zrobiliśmy 🙈 ostatni raz taki remo.
Zaznaczę ze my nie trzaskalismy w soboty po 17 i w niedzielę w ogole :) trzeba szanować sąsiadów, a jak byly glosniejsze prace zawsze dawalismy znac 💪
 
Ostatnia edycja:
My od 2 msc mieszkamy na wsi, 20km od miasta, ale to tylko opcja tymczasowa, bo nasz docelowy dom właśnie zaczął się budować 🙈 cale zycie mieszkalam w bloku, rok temu rodzice pobudowali dom i pozazdroscilam im ogrodka 😉 z tym, ze aktualnie mam 60a ogrodzonej dzialki i nie mam kiedy tego ogarniac nawet 🤦‍♀️
 
My od 2 msc mieszkamy na wsi, 20km od miasta, ale to tylko opcja tymczasowa, bo nasz docelowy dom właśnie zaczął się budować 🙈 cale zycie mieszkalam w bloku, rok temu rodzice pobudowali dom i pozazdroscilam im ogrodka 😉 z tym, ze aktualnie mam 60a ogrodzonej dzialki i nie mam kiedy tego ogarniac nawet 🤦‍♀️
Zazdroszczę ❤ dom to moje marzenie ale myślę że dopiero za 10 lat :(
 
Już więcej nie zakuło, wmawiam sobie, ze może to jakis gastryczny problem był, bo 2 razy pogonilo mnie do toalety. Wizyta kolejna 28.10 u mojej gin, ale mam rezerwowe wizyty umowione w medicover 19 i 23.10 na wszelki wypadek.
Mnie dziś też przytrzymało w toalecie, w zasadzie w momencie poczułam ogromny ból, za chwile bulglotanie az się przestraszylam co sie dzieje. Do tej pory mialam zaparcia a dziś dla odmiany explozja
 
Ja to sie boje jak bedzie z wagą.. bo w obu ciazaxh tylam bardzo duzo mimo nie objadania sie ani nic..
Ja mam 169cm w 1 startowalam z 52 przytylam 25kg. 9miesiecy po porodzie bylam znowu w ciazy wtedy waga byla 54 wiec prawie wrocilam do wagi z przed.. i w drugiej z 54 i przytylam ponad 36.. to byl koszmar. Samo zeszlo tylko 7kg.. 3.5r po porodzie jestem i startuje z 62 przeraza mnie to
36 kg to sporo... Zatrzymanie wody? Ja teraz startuje z 65 kg przy 170cm, a chciałam zrzucić jeszcze 5. W 1 ciąży przytyłam 12, a w drugiej z synem 9kg ale nie ciągło mnie tak do lodówki jak teraz😂

Ja w bloku ale u mnie tylko 6 mieszkań z czego obok mnie mieszka zul ze swoją kobieta 😂 nademna nikt i jestem przyzwyczajona ze nikt mi nie trzaska ale jak przyjeżdżają właściciele z Niemiec to mam z nimi Meksyk bo oni też pija i wiecznie awantury 😬 a tak to luzik, fajnych mam sąsiadów poza ta dwójka 😂 My robiliśmy generalny remont przez rok 🙈 wszystko sami we dwoje zrobiliśmy 🙈 ostatni raz taki remont
No to fajnie masz😊 ja słyszę sąsiadkę z góry jak gada przez tel i w łazience też słychać nieraz sąsiadów ale z sąsiedniej klatki🤭 obok nas było puste mieszkanie i był spokój, ale teraz niedawno wprowadziła się taka babcia, no mam nadzieje że już nie słyszy dobrze i nie ma problemów ze spaniem bo w sypialni mamy wspólną ścianę 🤭
 
reklama
Do góry