reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja mam syna i czuję, że znów będzie syn, mój mąż ma 3 braci, a ja jestem jedynaczką. Mój syn był dziewczynką do 15 tyg, jak lekarz powiedział, że chłopiec to prawie spadłam z fotela :D
Chciałoby się córkę, te sukieneczki i opaseczki, ale dwóch chłopców też będzie fajnie :)
Co do imion, dla chłopca będzie raczej Julian, a dla dziewczynki kiedyś leżała nam Zuzanna, ale teraz już chyba nie .
 
reklama
Ależ nie mogę się doczekać pozytywnych wiesci od wizytujacych dzis mamusiek😎
To ja 😁😁
Jest pęcherzyk, pęcherzyk żółtkowy, zarodek i bijące serduszko ♥️ USG z ostatnią @ pokrywa się.karty ciąży jeszcze nie mam założonej. Za 2 tyg kolejna wizyta. Leki ciągle te same. Dzisiaj już miałam za darmo. I mam zrobić całą listę badań.
Ale powiem Wam szczerze że boję się jeszcze cieszyć 😉
 
To ja 😁😁
Jest pęcherzyk, pęcherzyk żółtkowy, zarodek i bijące serduszko ♥️ USG z ostatnią @ pokrywa się.karty ciąży jeszcze nie mam założonej. Za 2 tyg kolejna wizyta. Leki ciągle te same. Dzisiaj już miałam za darmo. I mam zrobić całą listę badań.
Ale powiem Wam szczerze że boję się jeszcze cieszyć 😉
To na kiedy termin
 
Czy któras z Was bierze Clexanez wzgledu na mutacje MTHFR? Wiem, ze czekaja mnie te zastrzyki, ale poki ciaza zagrozona to lekarz nie moze ich przepisac.

Ile zastrzyków dziennie sobie robicie i czy jest jakies dofinsnowanie bo 10szt. kosztuje ok. 110 zł..
Ja biorę neoparin ze względu na poronienia nawracające, 1 zastrzyk dziennie. Dziś miałam już wypisane z kodem dla ciężarnych i miałam za darmo.
 
Dziewczyny znowu mam tyly 😂 ja za wami nie nadążam. Wczorsj dużo czytałam o tym nifty i kurka nie ma zbyt dobrych opinii to badanie często się myli także jeszcze zapytam mojego lekarza.
Dzisiaj cos męczy mnie zgaga mdłości nie mam żadnych tylko piersi trochę bardziej odczuwalne.
Z laktatorow mogę wam szczerze polecić medele swing rewelacja najlepszy jaki może być przerabiałam avent i inne pierdy nic nie może się równać medeli 🙂
 
reklama
Do góry