reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
To trzeba mieć bardzo mocny sen albo być pod wpływem (np leków) zazwyczaj jak mówią o takich przypadkach to był jakiś czynnik dodatkowy. Ja z młodym spałam prawie cały czas bo się odłożyć nie dał, ale ja mam bardzo lekki sen. Nawet teraz jak z nim śpię to budzę się jak on się kręci.
Mój mąż ma bardzo mocny sen nieraz mnie przygniecie xD
 
Ja miałam od kilku lat wybrane imie dla dziewczynki- Kalinka, mega mi sie podoba, nie znałam nikogo z takim imieniem i mojemu parterowi tez sie bardzo spodobało. No i przyjaciolka z dziecinstwa w styczniu tak dała swojej córce na imie wiec juz nie chce tak dawac bo kilka razy w roku sie widujemy.
Nie chce tez popularnych imion z pierwszej 15stki mimo, ze mi sie podobają.
Myslę o Malince albo Celince ale partner jeszcze o tym nie wie[emoji4]

Co do chlopca to zupelnie nie wiemy, podoba nam sie zdrobniale Władzio, Włodek, ale Włodzimierz to juz nie bardzo [emoji3]
Ja licze na córeczke a partner na synka [emoji4]

kalinka to super imie :) mam w rodzinie mala Kalinke.
wlasnie z tymi imionami bywa tak, ze zdrobnienie jest super, ale co potem😅 nie jest sie w koncu dzieckem cale zycie.. wiec jak nam sie pelna forma nie podoba to srednio :(
 
Dlaczego tak późno masz wizytę? Który tydzień masz?
4t5d😊 byłam w ciąży na początku roku, jak tylko się dowiedziałam poleciałam na skan, gdzie byl widocznie jedynie pęcherzyk, ale lekarz powiedział, że wszystko wygląda ok i rozwija się prawidłowo, to był według niego 5 tydzień. Byłam przeszczesliwa, pierwszy miesiąc staran i od razu boom, nie sądziłam, że cokolwiek może być już nie tak. Jednak dwa tygodnie później na skanie okazało się, że zarodek się nie pojawil, a tydzień później poroniłam.
Dlatego teraz chce poczekać, żeby wszystko już było widoczne, żebym mogła odetchnąć i uwierzyć, że tym razem będzie inaczej🙂
Poza tym tu w Anglii przyjęte jest, że pierwszy skan wykonuje się dopiero w 12 tygodniu😱 dlatego pójdę sobie prywatnie w 7 tygodniu, a w 12 już na NHS🙂
 
reklama
Do góry