reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ale dużo natworzyłyście od rana!! Ja byłam dzisiaj u endo. Dostałam Euthyrox żeby zbić TSH (3,68😱). I babka zdziwiła się że nie biorę żadnych suplementów 1 trymestru tylko sam kwas foliowy. Chciałam zaczekać z tym do wizyty u gina żeby coś przepisał ale chyba sama mogę kupić. Polecacie jakieś witaminy które maja w sobie wszystko (jod, witaminę D, żelazo itp)?
Na pantabletka.pl jest fajne zestawienie suplementów.
Moja ginekolog zaleciła mi wybrać takie, które mają: kwas foliowy 400, jod 150-200ug, DHA 600mg, witamina D 2000 i wczoraj kupiłam MAMADHA Premium +
 

Załączniki

  • 1406A43D-E848-437F-A34D-4B305CD6B2F0.jpeg
    1406A43D-E848-437F-A34D-4B305CD6B2F0.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 38
reklama
Na osatniej wizycie, wtedy jeszcze sam pęcherzyk był w dobrym miejscu i opcje sa dwie: albo sie tak obniżył bo to już oznaka poronienia (tu nie wiem dlaczego poronienie skoro z zarodkiem wszysko ok) albo po prostu sie tak ułożył. Mój lekarz jak najszybciej chce mi dac przeciwzakrzepowy Clexane bo mam mutacje MTHFR ale chce miec potwierdzenie ze to nie jest poczatek poronienia bo w razie krwawienia przy tym leku mogą być krwotoki.
Nie wiem co innego lekarz w szpitalu moze zobaczyc no ale co 2 głowy to nie jedna.
Ooo Matko pierwszy raz słyszę że źle umiejscowiony pęcherzyk. Że decydować co dalej z żywą ciąża. Jestem z Tobą myślami 😘 przytulam cię mocno
 
Na osatniej wizycie, wtedy jeszcze sam pęcherzyk był w dobrym miejscu i opcje sa dwie: albo sie tak obniżył bo to już oznaka poronienia (tu nie wiem dlaczego poronienie skoro z zarodkiem wszysko ok) albo po prostu sie tak ułożył. Mój lekarz jak najszybciej chce mi dac przeciwzakrzepowy Clexane bo mam mutacje MTHFR ale chce miec potwierdzenie ze to nie jest poczatek poronienia bo w razie krwawienia przy tym leku mogą być krwotoki.
Nie wiem co innego lekarz w szpitalu moze zobaczyc no ale co 2 głowy to nie jedna.
Ja coś czuję, że lekarz pewnie mało doświadczony i dla świętego spokoju wysłał Cie do szpitala na dodatkowe badania. Wcale się nie zdziwię, jeśli w szpitalu będą się dziwić po co w ogole przyszłaś do nich, skoro wszystko jest ok. Pewnie tylko niepotrzebnie najesz się strachu.
 
Już po wizycie, jest piękny malutki zarodek, idelnie bijące serduszko, ciąża prawie zgrana z terminem wg OM... tylkopęcherzyk jest umiejscowiony fatalnie nisko, przy samej szyjsce [emoji17] dostałam skierowanie do szpitala i mają zadecydować czy ciąże kontynuujemy czy należy przerwać .. jestem załamana. Czekam teraz na izbie przyjeć.Zobacz załącznik 1188311
Nawet nie wiesz, jak bardzo teraz trzymam za ciebie kciuki, mam nadzieje, ze wszystko sie ulozy, daj znac ❤
 
Kochana trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze [emoji3590] nie może być inaczej!
Na osatniej wizycie, wtedy jeszcze sam pęcherzyk był w dobrym miejscu i opcje sa dwie: albo sie tak obniżył bo to już oznaka poronienia (tu nie wiem dlaczego poronienie skoro z zarodkiem wszysko ok) albo po prostu sie tak ułożył. Mój lekarz jak najszybciej chce mi dac przeciwzakrzepowy Clexane bo mam mutacje MTHFR ale chce miec potwierdzenie ze to nie jest poczatek poronienia bo w razie krwawienia przy tym leku mogą być krwotoki.
Nie wiem co innego lekarz w szpitalu moze zobaczyc no ale co 2 głowy to nie jedna.
 
Ja coś czuję, że lekarz pewnie mało doświadczony i dla świętego spokoju wysłał Cie do szpitala na dodatkowe badania. Wcale się nie zdziwię, jeśli w szpitalu będą się dziwić po co w ogole przyszłaś do nich, skoro wszystko jest ok. Pewnie tylko niepotrzebnie najesz się strachu.
Mój partner też to od razu zapytał ile lat ma ten lekarz i pewnie mało doświadczony.

Ale niesamowite było pierwszy raz w życiu zobaczyć to migocące serduszko [emoji7]

Już troszke się uspokajam, czytam teraz w necie, to w takich sytuacjach zwykle każa leżec plackiem.
 
Okej dziewczyny, ja już panikuję... 🤯🤯 wlasnie odebralam bete. W pon 1851, a dzis 4314 - przyrost ponad 120% 🙈 i ja juz sobie wkrecam blizniaki... to byla fajna opcja jak nie bylam w ciazy, ale teraz mnie to przeraza. Chcialam isc do lekarza na serduszko, ale nie ma opcji... zaraz dzwonie sie umowic 😁
 
reklama
To tak jak u mnie 🤦‍♂️ Więc nawet jak pójdę na usg za 12 dni to nie wiem czy będzie już serduszko🤔

dziewczyny, ja w poprzedniej ciąży, gdyby nie rosnący brzuch, ruchy i brak okresu to tez bym sie w ciąży nie czuła :) naprawdę każda z nas jest inna i głupota jest proszenie o mdłości... zobaczcie jak inne dziewczyny się męczą. Naprawdę brak objawow, o niczym nie świadczy. Obyśmy jak najdłużej się dobrze czuły:)
To żadna głupota, to jeden z pierwszych objawów ciąży, może niezbyt pożądany przez niektóre kobiety, ale dla mnie byłby to sygnał od organizmu, że hormony działają i coś się dzieje. Może kobiety które wymiotowały przez pierwsze tygodnie liczą, że ten objaw nie pojawi się, w moich poprzednich ciążach mdłości były umiarkowane, czułam po sobie, że coś się we mnie zmienia i to było ok, natomiast teraz nic. Ale masz rację, brak objawów nie świadczy o niczym 😊
 
Do góry