reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja mialam przyrosty po 170% a jest jedno :D
A szanse na bliźniaki mieliśmy bardzo duże bo w rodzinie narzeczonego jest ich sporo.
Okej dziewczyny, ja już panikuję... [emoji2962][emoji2962] wlasnie odebralam bete. W pon 1851, a dzis 4314 - przyrost ponad 120% [emoji85] i ja juz sobie wkrecam blizniaki... to byla fajna opcja jak nie bylam w ciazy, ale teraz mnie to przeraza. Chcialam isc do lekarza na serduszko, ale nie ma opcji... zaraz dzwonie sie umowic [emoji16]
 
reklama
Mój partner też to od razu zapytał ile lat ma ten lekarz i pewnie mało doświadczony.

Ale niesamowite było pierwszy raz w życiu zobaczyć to migocące serduszko [emoji7]

Już troszke się uspokajam, czytam teraz w necie, to w takich sytuacjach zwykle każa leżec plackiem.

Tez teraz o tym czytalas i wychodzi na to, ze masz duzo lezec, a w miare rozwoju ciazy jest szansa na przesuniecie zarodka wyzej :) wiem, ze sie martwisz, ale chociaz staraj sie myslec pozytywnie! Bede trzmac kciuki ! A w szpitalu dalej czekasz ?
 
Mój partner też to od razu zapytał ile lat ma ten lekarz i pewnie mało doświadczony.

Ale niesamowite było pierwszy raz w życiu zobaczyć to migocące serduszko [emoji7]

Już troszke się uspokajam, czytam teraz w necie, to w takich sytuacjach zwykle każa leżec plackiem.
Dokladnie jesli z zarodkiem wszystko oki buje serduszko to na pewno nie zakonczą ciazy. Pewnie bedziesz musiala lezec bo to jednak jest ryzyko .. ale trzymam mocno kciuki!!
 
Już po wizycie, jest piękny malutki zarodek, idelnie bijące serduszko, ciąża prawie zgrana z terminem wg OM... tylkopęcherzyk jest umiejscowiony fatalnie nisko, przy samej szyjsce [emoji17] dostałam skierowanie do szpitala i mają zadecydować czy ciąże kontynuujemy czy należy przerwać .. jestem załamana. Czekam teraz na izbie przyjeć.Zobacz załącznik 1188311
Trzymam kciuki za Was! ❤️ Trzymaj się, mogę się tylko domyślać przez jaki stres teraz przechodzisz 😔
 
Ale dużo natworzyłyście od rana!! Ja byłam dzisiaj u endo. Dostałam Euthyrox żeby zbić TSH (3,68😱). I babka zdziwiła się że nie biorę żadnych suplementów 1 trymestru tylko sam kwas foliowy. Chciałam zaczekać z tym do wizyty u gina żeby coś przepisał ale chyba sama mogę kupić. Polecacie jakieś witaminy które maja w sobie wszystko (jod, witaminę D, żelazo itp)?

@joszka bardzo mi przykro, ale jestem dobrej myśli. Trzymam kciuki.
Chodzi o witaminy dla kobiet w ciąży np. pregna albo duphavit ;)
 
Ehh, chciałabym być na bieżąco, ale nie nadążam za Wami. Dziś od 9 w pracy, aż do 21, wczoraj to samo. Dziś z rana przed pracą pojechałam jeszcze na betę, kolejka była więc kazali nam czekać przed budynkiem, a od wczoraj leje i wieje okropnie. Mam nadzieję, że nie złapie od tego przeziębienia :/ ale przynajmniej przyszedł już wynik i jest 127, było w poniedziałek 43.50. mamy 205% przyrostu :)
Myślicie żeby jeszcze powtórzyć raz betę? W piątek albo w sobotę rano? Mimo radości ze rośnie martwię się czy to się utrzyma, ale z drugiej strony czekanie na wynik też jest stresujący... Nie wiem co zrobić.
A kolejne pytanie, polecacie jakieś aplikacje na telefon związane z ciążą?

Gdzieś mi się przewinęło pytanie o nowe wątki. Fajnie jak ten główny taki zostanie, ale też fajnie jak z czasem pojawia się wątki z zakupami, wizytami u lekarza, wątek zapoznawczy tak żeby konkretne rzeczy były napisane w konkretnym miejscu i żeby łatwiej było je odnaleźć, ale to chyba lepiej jak lista się zamknie i będziemy mogły zrobić listę i zamknięte grupy.
 
Dziewczyny, ale nastukałyscie od wczoraj :D
Ale ja mimo wszystko jestem za jednym wątkiem, a nie skakaniem po dziesięciu :)

Z chęcią! Ja robię dużo przepisów niewbudowanych :D uwielbiam ten sprzęt! Dzisiaj coś muszę poszukać ze szpinakiem, bo już mu się kończy termin :))

Te surowe jajka właśnie...

Wybaczcie dziewczyny, wy mdłości, a ja nie mogę się najeść. W poprzedniej ciąży schudłam na początku 3 kg, bo nie miałam apetytu, a teraz 10 kg więcej niż wtedy i jeszcze od rana mi się jesc chce :/

zazdroszcze tych wizyt, ale świadomie tak szybko nie idę, poczekam jeszcze te 12 dni :D u mnie cykle takie długie, więc i tak może być mniej niż faktycznie jest :)
Ja robię tiramisu bez jajek w ogóle. Takie oszukane [emoji16] Ale za to z alkoholem [emoji23]
 
reklama
Okej dziewczyny, ja już panikuję... 🤯🤯 wlasnie odebralam bete. W pon 1851, a dzis 4314 - przyrost ponad 120% 🙈 i ja juz sobie wkrecam blizniaki... to byla fajna opcja jak nie bylam w ciazy, ale teraz mnie to przeraza. Chcialam isc do lekarza na serduszko, ale nie ma opcji... zaraz dzwonie sie umowic 😁

Ja miałam przyrost cały czas ok 120 % i na USG wyszedł jeden pęcherzyk, ale Tobie życzę podwójnego szczęścia ❤️❤️❤️
 
Do góry