reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

A może poprosić o zmianę obowiązków, żebyś po prostu nie Ty przenosiła karmę czy wiadra z wodą?

Ja niestety nie mam jak zrezygnować z dźwigania 15 kg syna :p Ograniczyłam znacznie, ale też nie potrafię mu odmówić, że go już na ręce nie wezmę, pamiętam tylko, żeby poprawnie podnosić z kucaka, na wydechu itd.


Ja mam o 17.20 czyli 4 h 20 min, odliczam :D
Mi zostały już niecałe 2 godz 😌 więc wiem co czujesz
Daj koniecznie znac ❤
 
reklama
A może poprosić o zmianę obowiązków, żebyś po prostu nie Ty przenosiła karmę czy wiadra z wodą?

Ja niestety nie mam jak zrezygnować z dźwigania 15 kg syna :p Ograniczyłam znacznie, ale też nie potrafię mu odmówić, że go już na ręce nie wezmę, pamiętam tylko, żeby poprawnie podnosić z kucaka, na wydechu itd.


Ja mam o 17.20 czyli 4 h 20 min, odliczam :D
Trzymam kciuki :) ile będziesz dzis miala? Który tydzien?
 
Tak, tak, właśnie tylko ona miała takie podejście, akurat nocne zmiany miała więc tylko w czasie porannych obchodow nasłuchać musiałam się. CC miałam w zimę i położyli mnie przy nieszczelnym oknie i do dziś pamiętam to uczucie i bliskość maleńkiej istotki, która rozgrzewała się przy mnie 🥰

Zgadzam się :) Mój syn niestety podjął męską decyzję i w wieku chyba 14 miesięcy kategorycznie oznajmił, że chce spać sam i musieliśmy go wyprowadzić do swojego pokoju i nie chce spać z nami :p Może drugie da mi się dłużej tym nacieszyć :)
 
Hej dziewczyny🙂
Ja kawy nie pije od jakiś 2 tyg bo odrzuciło mnie totalnie 🤢 teraz to od większości potraw i to jest problem. Bo nie mam co jeść ☹️ a jak myślę o gotowaniu to już w ogóle 🤢🤢🤢 miałam ochotę na ser własnej roboty ale jak myślę o kuchni to już nie chce... Chciałabym tylko zjeść 🤦
Dzisiaj moje dziecko dostało smarki więc siedzi w domku a ja staram się trzymać 🤦😂
Wizytę mam w piątek na 13 , już myślę co tam zobaczę, czy wszystko będzie ok... Już lęki mam. Przez to sny głupie całą noc.
Do tego u nas jest bardzo zimno 6 stopni tylko i powietrze takie mroźne...
 
Zgadzam się :) Mój syn niestety podjął męską decyzję i w wieku chyba 14 miesięcy kategorycznie oznajmił, że chce spać sam i musieliśmy go wyprowadzić do swojego pokoju i nie chce spać z nami [emoji14] Może drugie da mi się dłużej tym nacieszyć :)
Hehe to ja znowu uważam inaczej [emoji16] ja wolałam żeby syn spał sam. Jak mu cos dolegało, płakał, to oczywiście że czasem spał z nami. Ale generalnie u siebie w łóżeczku, a jak miał pół roku to przenieśliśmy go z sypialni do jego pokoju ;) i on do dzisiaj nie chce spać z nami [emoji14]
 
Trzymam kciuki :) ile będziesz dzis miala? Który tydzien?

Różnie aplikacje pokazują, pomimo wpisywania długości cyklu, jedna 5+6, inna 6+2...
W czwartek chcemy poinformować moich rodziców, więc bardzo liczę na serduszko, ale biorę pod uwagę, że może być za wcześnie :)
 
Hehe to ja znowu uważam inaczej [emoji16] ja wolałam żeby syn spał sam. Jak mu cos dolegało, płakał, to oczywiście że czasem spał z nami. Ale generalnie u siebie w łóżeczku, a jak miał pół roku to przenieśliśmy go z sypialni do jego pokoju ;) i on do dzisiaj nie chce spać z nami [emoji14]
Pewnie, każda rodzina robi tak, jak im odpowiada i nie ma dobrych i złych rozwiązań :)
 
reklama
Do góry