reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
U mnie na szczescie wagowo nie przybyło jeszcze, ale brzuch mi strasznie wywaliło. Nie wiem czemu tak mocno, normalnie jakbym spuchnięty miała😉
W dwóch wcześniejszych ciążach miałam cukrzycę ciążowa i po porodach ważyłam 1kg i 0,5kg mniej niż przed ciążą. Także są też jakieś zalety tej cukrzycy ciążowej😂
 
Dzień dobry ❤ ja wlasnie wracam z laboratorium bylam zrobic bete. Juz ostatnio mi lekarz kazal ale ja jak to ja nie jestem za tym zeby robic tak pozno bete bo to tylko stres no ale wczoraj powiedzial ze prosi o ta bete wiec bylam zrobic 🙈 i w pon kolejna bo w niedziele zamkniete :(
Ale tak mnie powiem Wam mdli ze nie wytrzymam zaraz 😥
 
Dzień dobry ❤ ja wlasnie wracam z laboratorium bylam zrobic bete. Juz ostatnio mi lekarz kazal ale ja jak to ja nie jestem za tym zeby robic tak pozno bete bo to tylko stres no ale wczoraj powiedzial ze prosi o ta bete wiec bylam zrobic 🙈 i w pon kolejna bo w niedziele zamkniete :(
Ale tak mnie powiem Wam mdli ze nie wytrzymam zaraz 😥
Hej, ja juz zameldowana w pracy, tez mi baaaardzo niedobrze, a rano po wstaniu z lozka to az mi sie cofało, nie wiem, jak dzis wysiedze do 19. Nabralam jedzenia jak na wojne, bede siedziec i jesc :) a wlasnie, mialam pytac - tez macie takie uderzenia goraca - mi czasem jest tak goraco, ze nie idzie wytrzymac, teraz tez musialam podkrecic klime, bo normalnie nie moge wytrzymac ...
 
Hej, ja juz zameldowana w pracy, tez mi baaaardzo niedobrze, a rano po wstaniu z lozka to az mi sie cofało, nie wiem, jak dzis wysiedze do 19. Nabralam jedzenia jak na wojne, bede siedziec i jesc :) a wlasnie, mialam pytac - tez macie takie uderzenia goraca - mi czasem jest tak goraco, ze nie idzie wytrzymac, teraz tez musialam podkrecic klime, bo normalnie nie moge wytrzymac ...
To smacznego 😎 ja ide zaraz dalej spac 😂
Oj ja mam raczej w druga strone ze stopy mam zimne bardzo a zawsze jak kaloryfer bylam :)
A i babka mi powiedziala ze mam gesta krew bo slabo leci i ze nastepnym razem mam wypic wode przed badaniem 🤔
 
reklama
Do góry