reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja z czerwcowych mam zrobiłam się majową :-) wczoraj mialam wizyte u lekarza, w badaniu wyszlo wszystko super i lekarz powiedział, że powinnam dotrzymać do terminu czyli 11.06, a dziś o 4 rano odeszły mi wody i o 7 powitałam moja córeczkę :-) miałam planowane CC, 36+2. Mała waży 3280g i ma 53 cm więc jak na poród 3 tygodnie przed czasem to kawał z niej babki :-) szew ratunkowy, który miałam założony w 19tc trzymał do samego końca. Zdjęcie go było mało przyjemne ale do dźwignięcia. Jeśli wszystko będzie dobrze to w piątek wyjdziemy do domu.
Za Was wszystkie trzymam mocno kciuki :-)
Super! Gratulacje!
tez mam termin na 11.06 ;) pessar mam mieć ściągany w przyszłym tygodniu i zobaczymy co się będzie działo 🙈
Nie chciałabym urodzić zaraz po ściągnięciu ale na to już chyba nikt nie ma wpływu :D
Bo rozumiem, ze szew miałaś ściągany wczoraj na wizycie? :)
 
reklama
Ja z czerwcowych mam zrobiłam się majową :-) wczoraj mialam wizyte u lekarza, w badaniu wyszlo wszystko super i lekarz powiedział, że powinnam dotrzymać do terminu czyli 11.06, a dziś o 4 rano odeszły mi wody i o 7 powitałam moja córeczkę :-) miałam planowane CC, 36+2. Mała waży 3280g i ma 53 cm więc jak na poród 3 tygodnie przed czasem to kawał z niej babki :-) szew ratunkowy, który miałam założony w 19tc trzymał do samego końca. Zdjęcie go było mało przyjemne ale do dźwignięcia. Jeśli wszystko będzie dobrze to w piątek wyjdziemy do domu.
Za Was wszystkie trzymam mocno kciuki :-)
No wow, Gratulacje!! Ale to skończyło się na porodzie SN czy CC?
Miałaś jakieś wcześniejsze objawy czy po prostu wody poszly i na porodówkę?
Szyjka na wizycie była skrócona?

Kurna na jestem w 35tc i też już wyczekuje z niecierpliwością....
Zazdroszczę 😍

No i fakt... Konkretny bobas jak na 36tc
 
No wow, Gratulacje!! Ale to skończyło się na porodzie SN czy CC?
Miałaś jakieś wcześniejsze objawy czy po prostu wody poszly i na porodówkę?
Szyjka na wizycie była skrócona?

Kurna na jestem w 35tc i też już wyczekuje z niecierpliwością....
Zazdroszczę 😍

No i fakt... Konkretny bobas jak na 36tc
U mnie 36+2 i z jednej strony już chciałabym, żeby tak za tydzień-dwa było już po a z drugiej bardzo się boje 🙈 już raz rodziłam i wiem co mnie tam na porodówce czeka 😂
 
Gratulacje!

Zrobili Ci tą cesarke?
Ja z czerwcowych mam zrobiłam się majową :-) wczoraj mialam wizyte u lekarza, w badaniu wyszlo wszystko super i lekarz powiedział, że powinnam dotrzymać do terminu czyli 11.06, a dziś o 4 rano odeszły mi wody i o 7 powitałam moja córeczkę :-) miałam planowane CC, 36+2. Mała waży 3280g i ma 53 cm więc jak na poród 3 tygodnie przed czasem to kawał z niej babki :-) szew ratunkowy, który miałam założony w 19tc trzymał do samego końca. Zdjęcie go było mało przyjemne ale do dźwignięcia. Jeśli wszystko będzie dobrze to w piątek wyjdziemy do domu.
Za Was wszystkie trzymam mocno kciuki :-)
 
Szew był ściągnięty podczas przygotowania do cięcia czyli dziś rano, juz na sali operacyjnej ale jeszcze beż znieczulenia. I ogólnie taki był plan, że dopiero przy cesarce zostanie zdjęty żeby wcześniej nie wywołać akcji porodowej. Nie miałam żadnych objawów zbliżającego się porodu dlatego nawet walizki nie miałam spakowanej ;-) Ja stałam na środku pokoju z lejacymi się wodami, a mąż wrzucał wszystko do torby :-)
 
No wow, Gratulacje!! Ale to skończyło się na porodzie SN czy CC?
Miałaś jakieś wcześniejsze objawy czy po prostu wody poszly i na porodówkę?
Szyjka na wizycie była skrócona?

Kurna na jestem w 35tc i też już wyczekuje z niecierpliwością....
Zazdroszczę [emoji7]

No i fakt... Konkretny bobas jak na 36tc
Wody poszly i na porodówkę :-) skurczy dostałam dopiero na izbie przyjęć ale już takich konkretnych od razu co 3 minuty. I miałam CC, zaplanowana była właśnie na 11 czerwca wiec po prostu zrobili ją dziś
 
O fuck, to gruba akcja [emoji2960] super że mała już jest z wami [emoji173]
Szew był ściągnięty podczas przygotowania do cięcia czyli dziś rano, juz na sali operacyjnej ale jeszcze beż znieczulenia. I ogólnie taki był plan, że dopiero przy cesarce zostanie zdjęty żeby wcześniej nie wywołać akcji porodowej. Nie miałam żadnych objawów zbliżającego się porodu dlatego nawet walizki nie miałam spakowanej ;-) Ja stałam na środku pokoju z lejacymi się wodami, a mąż wrzucał wszystko do torby :-)
 
Ja całą ciążę zylam dość intensywnie, pracowałam do tego 32 tyg. jedynie między tym 32 a 35 tygodniem więcej odpoczywalam. Od 36 dużo chodzę, wykorzystuje narzeczonego itp a narazie cisza. Tzn dzis odszedł mi czop, po 19 mam wizyte więc zobaczymy moze cos sie w końcu ruszy[emoji1787]

A czy pod koniec zaczęłaś żyć intensywniej? Nie skłania to dziecka do wyjścia? :D



Ja z czerwcowych mam zrobiłam się majową :-) wczoraj mialam wizyte u lekarza, w badaniu wyszlo wszystko super i lekarz powiedział, że powinnam dotrzymać do terminu czyli 11.06, a dziś o 4 rano odeszły mi wody i o 7 powitałam moja córeczkę :-) miałam planowane CC, 36+2. Mała waży 3280g i ma 53 cm więc jak na poród 3 tygodnie przed czasem to kawał z niej babki :-) szew ratunkowy, który miałam założony w 19tc trzymał do samego końca. Zdjęcie go było mało przyjemne ale do dźwignięcia. Jeśli wszystko będzie dobrze to w piątek wyjdziemy do domu.
Za Was wszystkie trzymam mocno kciuki :-)

Gratulacje [emoji3590][emoji3590][emoji3590] bardzo ładna waga
 
reklama
Ja całą ciążę zylam dość intensywnie, pracowałam do tego 32 tyg. jedynie między tym 32 a 35 tygodniem więcej odpoczywalam. Od 36 dużo chodzę, wykorzystuje narzeczonego itp a narazie cisza. Tzn dzis odszedł mi czop, po 19 mam wizyte więc zobaczymy moze cos sie w końcu ruszy[emoji1787]







Gratulacje [emoji3590][emoji3590][emoji3590] bardzo ładna waga
Powodzenia! :)
trzymam kciuki, za to żeby sprawy przybrały taki obrót jak sobie życzysz!! :)
 
Do góry