reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Hej, też czuję nisko w podbrzuszu. Dwa dni temu miałam wizytę i wszystko jest ok. Szyjka długa, 31 tc :)
Dzięki za odpowiedz :)

w poprzedniej ciąży dziecko za wcześnie zeszło nisko - główkę już miało w kanale rodnym w 27 tc i teraz bardzo się boje czy sytuacja się nie powtarza. Stad moje pytania.
 
reklama
Robilyscie 3d zdjęcie dziecka? Wiecie, że u mojego już widać włosy? U pierwszego nie było aż tak widać. Przecież ja urodzę malpiszona :p
 
Robilyscie 3d zdjęcie dziecka? Wiecie, że u mojego już widać włosy? U pierwszego nie było aż tak widać. Przecież ja urodzę malpiszona :p
Podczas iii badań prenatalnych lekarka mi powiedziała, ze dziecko jest owłosione :D
Ciekawa jestem jak bardzo będzie faktycznie :D
 
Jak widać te włoski na usg? Ja mam zdjęcie z 21 tygodnia ciąży i każdy mówi że to włosy [emoji23] ale ja nie wiem w sumie czy to prawda [emoji848]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Robilyscie 3d zdjęcie dziecka? Wiecie, że u mojego już widać włosy? U pierwszego nie było aż tak widać. Przecież ja urodzę malpiszona :p
Ja nie robiłam 3d bo moja gin nie ma, ale w poprzedniej ciąży ciąży zwyklym usg jakoś koło 30 czy 32tc widać było właśnie włoski :D i miały jakoś koło 1cm ;) urodziłam kudłacza małego :p wiec tak, to możliwe że widać włoski ;)
 
Ja nie robiłam 3d bo moja gin nie ma, ale w poprzedniej ciąży ciąży zwyklym usg jakoś koło 30 czy 32tc widać było właśnie włoski :D i miały jakoś koło 1cm ;) urodziłam kudłacza małego :p wiec tak, to możliwe że widać włoski ;)
A po narodzinach od razu dziecko bylo czarne? Chyba wszystkie sie rodza z czarnymi, co? Moj mozg nie pamieta :p
 
reklama
Do góry