reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

No to chyba możesz pomarzyć o brązowych :p


No u bliźniaków to faktycznie bezpieczniej będzie cc. Ale poza tym że ciąża bliźniacza to masz jakieś wskazanie do cc czy nie?
Jeszcze tydzień temu jeden z maluchów był ułożony miednicowo i lekarz mówił, że wystawi skierowanie na CC. Poza tym nie mam żadnych wskazań. Ale słyszałam, że u nas w Szczecinie nie ryzykują i przy ciąży bliźniaczej robią CC🙂
 
reklama
Jeszcze tydzień temu jeden z maluchów był ułożony miednicowo i lekarz mówił, że wystawi skierowanie na CC. Poza tym nie mam żadnych wskazań. Ale słyszałam, że u nas w Szczecinie nie ryzykują i przy ciąży bliźniaczej robią CC🙂
No to jeśli będziesz będziesz czuła bezpieczniej z cc, to jak najbardziej ;)
Ja osobiście tez będę mieć cesarkę, ale też się tym razem ciesze, bo boję się czy przy porodzie sn nie poszłoby coś nie tak
 
U mnie chłopcy też są już główkami do "wyjścia". Ja licze jednak na CC, nie boje się bólu, ale myślę że tak będzie bezpieczniej.
Jeśli bliźniaki to raczej tylko CC. Ja akurat w pierwszej ciąży miałam bliźniaki, nie było mowy o naturalnym porodzie. Teraz mam jedno i marzę , żeby urodzić naturalnie . To co przeszłam po CC nie życzę nikomu . Mało się nie skończyłam ... Jeśli będą okoliczności , że trzeba to nie będzie wyboru , ale dopóki mogę to będę próbować.
 
Tak 27.05-03.06. ze względu na moje cykle (45-90 dniowe) nie da się określić dokładnie. Od połówkowych termin przesunął się na koniec maja, więc do tej daty odliczam ;)
Pamiętaj że trzyma się daty porodu z pierwszych prenatalnych 🤗 Później dzidziuś już różnie rośnie i ten termin będzie baaardzo ruchomy :) Ciekawe jak szybko pójdzie u Ciebie skoro już odszedł Ci czop 😎🤗
 
Dziewczyny czy wy też macie realistyczne sny ? Dzisiaj zerwałam się dosłownie z łóżka , bo przewidziało mi się , że skacze na mnie wielki pająk z sufitu ...ja wiem , że to na pierwszy rzut oka jest zabawne , ale przez to nagłe zerwanie teraz ledwo chodzę ,bo boli mnie w okolicy krocza ...
Niestety pająki to moje przekleństwo , panicznie się ich boję 😝😣
 
reklama
Mi śnił się poród. Wy wszystkie miałyście 3 prenatalne? Ja nie. Lekarz ani w pierwszej ciąży ani teraz w drugiej nie kazał robić. Nie wiem czemu. U mnie raczej poród początek czerwca. Na jednym prenatalnym wyszło początek, na drugim środek.
 
Do góry