reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2021

Hej mamusie. Ja dziś bylam na usg 3d nasza córcia ma się dobrze, wszystko jest ok, jestem obecnie w 23tyg. Z pomiarów na usg wychodzi troszkę mniejsza 22t4d ale za to jest bardzo ruchliwa caly czas, juz pokazuje swój temperament ;)
Ja dzisiaj też byłam na badaniu i mam dokładnie to samo . 23tydzien i kilka dni , a mała z usg 22. Też była bardzo ruchliwa i ciągle zasłaniała się rączkami 😂 mąż był zachwycony 🙂
 
reklama
Ja dzisiaj też byłam na badaniu i mam dokładnie to samo . 23tydzien i kilka dni , a mała z usg 22. Też była bardzo ruchliwa i ciągle zasłaniała się rączkami 😂 mąż był zachwycony 🙂
Ja mam badanie 3D jutro i trochę się boję, bo dziś trochę dziwnie się czuje i od kilku dni wieczorami tak mam, że mam dziwne skurcze macicy. Dzwoniłam do mojej ginekolog to kazała dodatkowo wprowadzić magnez 2x dziennie. Obecnie jest u mnie 23 tydzień
 
Ja mam badanie 3D jutro i trochę się boję, bo dziś trochę dziwnie się czuje i od kilku dni wieczorami tak mam, że mam dziwne skurcze macicy. Dzwoniłam do mojej ginekolog to kazała dodatkowo wprowadzić magnez 2x dziennie. Obecnie jest u mnie 23 tydzień
Przyznam , że też miałam stresa. Mój ginekolog mówi , że magnez powinno się przyjmować od 20tygodnia.
 
Przyznam , że też miałam stresa. Mój ginekolog mówi , że magnez powinno się przyjmować od 20tygodnia.
Jestem po badaniu synek zdrowo się rozwija 😀Mój drugi syn. Trochę był jedynie mało zainteresowany badaniem i nie chciał buzi pokazać tylko zasłaniał się rączką, ale w końcu i twarz udało się zobaczyć i wszystko jest dobrze 😁Już stres mniejszy teraz 🙂 Termin z USG na 15 czerwca miało być 20 czerwca i waży 659g i jednak jest to już 24 tydzień 🙂
 
Jestem po badaniu synek zdrowo się rozwija 😀Mój drugi syn. Trochę był jedynie mało zainteresowany badaniem i nie chciał buzi pokazać tylko zasłaniał się rączką, ale w końcu i twarz udało się zobaczyć i wszystko jest dobrze 😁Już stres mniejszy teraz 🙂 Termin z USG na 15 czerwca miało być 20 czerwca i waży 659g i jednak jest to już 24 tydzień 🙂
Super ze synek zdrowy :) a co do terminu to teraz juz sie go nie zmienia, bo kazde dziecko rośnie inaczej ;) także trzymaj się tego 20.06
 
Czy któraś z was robiła glukozę ?
Chciała bym się dowiedzieć jakie wyszły wam wyniki ,bo ja odebrałam swoje i powiem szczerze , że są dość wysokie. Wizyta do lekarza za tydzień więc jeszcze chwilę w niepewności , a internet mówi różnie ...
 
Czy któraś z was robiła glukozę ?
Chciała bym się dowiedzieć jakie wyszły wam wyniki ,bo ja odebrałam swoje i powiem szczerze , że są dość wysokie. Wizyta do lekarza za tydzień więc jeszcze chwilę w niepewności , a internet mówi różnie ...
Pokaz jakie masz te wyniki :)
 
Czy któraś z was robiła glukozę ?
Chciała bym się dowiedzieć jakie wyszły wam wyniki ,bo ja odebrałam swoje i powiem szczerze , że są dość wysokie. Wizyta do lekarza za tydzień więc jeszcze chwilę w niepewności , a internet mówi różnie ...
Właśnie miałam się pytac czy ktos juz robił. Ja dzisiaj, wiec wyników jeszcze nie mam. Tak bałam że zwrócę ten ulepek, ale tu poszło w miarę gładko, za to miałam aż 6 wkłuć bo sobie nie poradziły dziewczyny. Brrrr, co za ciężki poranek. Na pocieszenie odkryłam 30% rabatu na ubranka w tesco;)
 
Czy któraś z was robiła glukozę ?
Chciała bym się dowiedzieć jakie wyszły wam wyniki ,bo ja odebrałam swoje i powiem szczerze , że są dość wysokie. Wizyta do lekarza za tydzień więc jeszcze chwilę w niepewności , a internet mówi różnie ...
Jak na czczo więcej jak 92 po 1h więcej jak 180 a po 2h więcej jak 140 to cukrzyca. Jak poniżej to nie [emoji16] ale nawet jak tylko jeden wynik przekroczony np. Na czczo to już uznaje się cukrzyce.
 
reklama
Do góry