reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Słuchaj a może jakby zalozyli pessar? To by trzymał tą szyjkę. Ja mialam w 27 skracanie leżałam 2 tyg plackiem i się wydłużyła, do tego tona magnezu i no spy.
Bardzo mi przykro jeśli chodzi o rozszczep. Na szczęście do ogarnięcia ta sprawa.
11 lutego mam wizytę i wtedy lekarka zadecyduje
 
reklama
Dziewczyny dziękuję Wam za rady. Wczoraj trochę uderzyłam bokiem brzucha o kant stołu więc miałam podwójnego stresa. Obserwowałam czy coś się dzieje, ale jakiś większych zmian nie było prócz tego, że się nie ruszała, w tym miejscu raczej nic nie ma, więc trochę sie uspokoiłam a mała dziś dała o sobie znać. Chyba rzeczywiście kupię dla świętego spokoju. Jesteście kochane ❤️ Niby to kolejna ciąża ale przez te poronienia mam mega duże nerwy czy wszystko będzie oki. Też mam lozysko6na przedniej ścianie.
 
Hej!
Czy ktoś brał nospe nieprzerwanie przez większość ciąży? Czy wywołało to jakieś niepożądane efekty?
Jaki stosunek do tego maja wasi lekarze?
 
Hej!
Czy ktoś brał nospe nieprzerwanie przez większość ciąży? Czy wywołało to jakieś niepożądane efekty?
Jaki stosunek do tego maja wasi lekarze?
A czemu chcesz brać caly czas nospę? Niby dozwolona w ciąży ale w jakimś innym temacie widzialam dyskusje o obniżonym napięciu mięśniowym u dzieci po porodzie..nie wiem czy to prawda
 
reklama
A czemu chcesz brać caly czas nospę? Niby dozwolona w ciąży ale w jakimś innym temacie widzialam dyskusje o obniżonym napięciu mięśniowym u dzieci po porodzie..nie wiem czy to prawda

Jestem w połowie ciąży a mam już skurcze przepowiadające. Lekarz kazał wdrożyć nospe 3x1 przez 10 dni a później odstawić. Trochę się wyciszyło ale po odstawieniu skurcze (ilościowo) się zwiększyły. Wiec zastanawiam się jak to de facto jest z ta nospa.
 
Do góry