reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Bylam u lekarza niestety moj pecherzyk zoltkowy wciaz rosnie i ma juz 6.1 mm :( jeden lekarz powiedzial ze za duzy, zebym sobie zrobila po 10 tyg test nifty pro, drugi ze to badanie prenatalne swiadczy o wadach genetycznych i mam czekac do 11 tygodnia i nie czytac internetu :( Poza tym jeszcze mnie opierdzielil po co w ogole robie jakies usg przed 12 tyg i ze to nie ma sensu chyba ze jest podejrzenie pozamacicznej - '- i ze na zachodzie sie nie robi usg przed 12 tyg.
Kazdy lekarz w kazdym badz razie kaze czekac bo na nic w sumie teraz nie mam wplywu.
 
Pieprzenie z tym usg. Ja już miałam 4 usg do 11 tyg przez poronienie [emoji2356] a ciążę też trzeba sprawdzić czy dobrze zagnieżdżona chociażby. Pozostaje Ci czekać chyba cierpliwie [emoji110]
Bylam u lekarza niestety moj pecherzyk zoltkowy wciaz rosnie i ma juz 6.1 mm :( jeden lekarz powiedzial ze za duzy, zebym sobie zrobila po 10 tyg test nifty pro, drugi ze to badanie prenatalne swiadczy o wadach genetycznych i mam czekac do 11 tygodnia i nie czytac internetu :( Poza tym jeszcze mnie opierdzielil po co w ogole robie jakies usg przed 12 tyg i ze to nie ma sensu chyba ze jest podejrzenie pozamacicznej - '- i ze na zachodzie sie nie robi usg przed 12 tyg.
Kazdy lekarz w kazdym badz razie kaze czekac bo na nic w sumie teraz nie mam wplywu.
 
Mam pytanie do czerwcowych mam. Może któraś coś poradzi. Na badaniach krwi TSH wyszło mi 3.040. Nie byłam jeszcze u gina z tym ale zastanawiam się czy to już jest dużo za dużo czy może jeszcze nie. Może ktoś miał taki problem lub się coś na ten temat.
 

Załączniki

  • IMG_20201118_111152.jpg
    IMG_20201118_111152.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 56
Mam pytanie do czerwcowych mam. Może któraś coś poradzi. Na badaniach krwi TSH wyszło mi 3.040. Nie byłam jeszcze u gina z tym ale zastanawiam się czy to już jest dużo za dużo czy może jeszcze nie. Może ktoś miał taki problem lub się coś na ten temat.
A bierzesz jakieś leki na tarczyce?
 
Mam pytanie do czerwcowych mam. Może któraś coś poradzi. Na badaniach krwi TSH wyszło mi 3.040. Nie byłam jeszcze u gina z tym ale zastanawiam się czy to już jest dużo za dużo czy może jeszcze nie. Może ktoś miał taki problem lub się coś na ten temat.
Jeśli jesteś w ciąży to tsh powinno być poniżej 2,5.
 
Mam pytanie do czerwcowych mam. Może któraś coś poradzi. Na badaniach krwi TSH wyszło mi 3.040. Nie byłam jeszcze u gina z tym ale zastanawiam się czy to już jest dużo za dużo czy może jeszcze nie. Może ktoś miał taki problem lub się coś na ten temat.
Hej, ja już od półtorej roku biorę Euthyrox kiedy to w pierwszej ciąży wyszło mi TSH ok 4,5. Od tamtego czasu chodzę regularnie do endokrynologa, która stara się utrzymać mi poziom poniżej 2,0. Podejrzewam, że Tobie również lekarz zaleci Euthyrox tylko musi Ci dobrać odpowiednią dawkę. Obecnie mam Tsh na poziomie ok. 1,5
Na pewno Twój wynik powinien być niższy, ale nic się nie martw - skonsultuj to z lekarzem, aby zmniejszyć ten poziom i będzie dobrze :)
 
reklama
Do góry