reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Dlatego się zasmialam. 4 razy to trochę mało jak na normalnie, ale jak kto woli ;)
Ja mam wszystko niby okej, ale przez to przeziębienie nie mogłam iść na USG i pójdę dopiero w poniedziałek, a to będzie aż 7+3. Dlatego nawet nie chciałabym seksu, choć ochotę mam ogromną :)
Mój mąż jest tylko w weekendy w domu wiec dla mnie 4x w miesiącu to normalnie 🙈
 
Ja po pierwszym stosunku mialam krawienie i pieczenie, także od tamtego czasu nic. Dopiero przy najbizszej wizycie zapytam czy nie ma przeciwskazań.

Ja po stratach tez mam ogromne obawy. U mnie zbliżenie było dokładnie raz, a i to później chodziłam do toalety co chwilę sprawdzać, czy nie plamie. Na szczęście maz chyba też boi się podobnie jak ja, więc na razie sie wstrzymujemy, nadrobimy w drugim trymestrze, jak wszystko będzie ok :)
 
Co do seksu to my najpierw się wstrzymywalismy, lekarz wczoraj powiedział, że nie ma przeciwwskazań, ale jakoś nie mam specjalnie ochoty, trochę mi zal mojego chłopa, ale co zrobić [emoji3]
Powiem Wam, że u mnie też jakiś gorszy dzień, humor mam słaby, nie mam na nic sily, ani ochoty, właśnie przespaliśmy blisko 3 h... Dobrze że jutro wolne to można zarwać noc dla jakiegoś horroru skoro halloween dzisiaj [emoji3]
 
Dziewczyny chciałabym poruszyć tematy sexu ;) czy odważyłyście się już od momentu dowiedzenia się o ciąży? Ja mam te drobne plamienia i mam ogromną blokadę i obawy...jak to wygląda u Was?
W poprzedniej ciąży lekarz kazał profilaktycznie wstrzymać się z seksem do 12 tygodnia, raz bawiliśmy się pieszczotami a potem po 12 tygodniu przyszły krwawienia, skurcze macicy i było po seksie do końca ciąży.
Także jestem ciekawa jak teraz. Wstrzymujemy się póki co bo sama mam obawy a jeszcze nie byłam na USG.
A może dla kogoś 4x w miesiącu to jest normalnie??

My mamy celibat. W poprzedniej ciąży mieliśmy zakaz do 12 tygodnia i teraz też się powstrzymujemy. Niech tam się wszystko spokojnie zagnieździ bez turbulencji.
 
Chciałam do was dołączyć. Termin mam na 13 czerwca. To moja trzecia ciąża. W domku mam 6-latkę i niestety poronienie pod koniec marca tego roku.
Obecnie jestem 8t+0. Test wykonałam 09.10. - 4 dni po terminie, cykle 30-dniowe. O drugie dziecko staraliśmy się 4 lata.
USG mialam 23.10. zarodek 75 mm, serduszko widziałam 😀
Jestem już na L4, na razie na 4 tygodnie ale coś czuję że juz do końca ciąży posiedzę w domu.
 
reklama
Do góry