reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Mi będzie potrzebny wózek do wnoszenia i znoszenia na 4 piętro bo mam wózek z tako ale to taka krowa waży ze 20 kg
Ja co prawda 2 pietro ale wlasnie szukalam szukalam najlzejszego i poki co padlo na bugaboo cameleon jak nie znajde lzejszego albo takiej samej wagi to bede czatowac na ten używany bo dwoje dzieci juz i duzo chodzenia mnie czeka woec nie moge miec ciezkiego
 
reklama
No nie do końca. Nie wrzucimy na prywatny kogoś kto pisze od wczoraj albo napisał raptem 5 postów 😊
A dlaczego kogoś z wczoraj nie? Ktoś dopiero się może dowiedział o ciąży, nie chciał pisać od razu po pojawieniu się dwóch kresek ( jak ja ;D) . Ale niech robią moderatorki jak uważają :)

Ja mam po synu Adamex Massimo, chciałam sprzedać, bo ciężki wózek, ale na każdy teren. Nie udało się, więc chyba przy nim zostanę. Spacerówkę mam Baby Design Look Air, jestem z niego mega zadowolona. Planuję może dostawkę kupić, bo synek będzie miał 2,5 roku jak się rodzina powiększa, więc na spacery będzie jak znalazł .
 
Ja co prawda 2 pietro ale wlasnie szukalam szukalam najlzejszego i poki co padlo na bugaboo cameleon jak nie znajde lzejszego albo takiej samej wagi to bede czatowac na ten używany bo dwoje dzieci juz i duzo chodzenia mnie czeka woec nie moge miec ciezkiego
Ja teoretycznie mam tylko 1 schody, potem winda, ale też stanowczo musi być lekki i jeszcze w sumie zajmujący niewiele miejsca, bo nie mam gdzie to trzymać i jeszcze do auta musi wejść, bo oczywiście pozbyliśmy się kombika [emoji23] tak w sumie to chyba powinnam zrezygnować z wózka... [emoji23]
 
Kiedy informowalyscie pracodawcę o ciąży? Ja jestem na zwolnieniu od lekarza rodzinnego, ponieważ nim dowiedziałam się o ciąży byłam chora, ale mam trudny system pracy, po 12h z dojazdem ok 2 godziny w jedna stronę. Nie wyobrażam sobie wrócić do fizycznej pracy teraz jednak nie wiem czy to odpowiedni moment aby informować już przełożonego.
 
Kiedy informowalyscie pracodawcę o ciąży? Ja jestem na zwolnieniu od lekarza rodzinnego, ponieważ nim dowiedziałam się o ciąży byłam chora, ale mam trudny system pracy, po 12h z dojazdem ok 2 godziny w jedna stronę. Nie wyobrażam sobie wrócić do fizycznej pracy teraz jednak nie wiem czy to odpowiedni moment aby informować już przełożonego.
Ja jestem od początku na L4 ciazawym. Nie przejmowałam się pracodawca. Myślałam o fasolce głównie.
 
Dziewczyny ile wy tego napisałaście godzina czytania 🙈 ale przeczytałam ☺️ Ja będę wpadać wieczorem bo w ciągu dnia ciezko. Jeszcze pracuje i chcę pracować do konca roku chyba, że się nie uda. Nie wiem jeszcze kiedy powiem szefowej, tez sie nad tym zastanawiam. Poprzednia ciaza od początku byla zagrożona wiec szybko bylam na L4. Ogólnie o tej wie mąż, lekarz i wy ☺️trzymamy w tajemnicy. Dla dziewczyn, które nie maja objawów nie przejmujcie się ja nie miałam w pierwszej i teraz poki co tez nic poza kaszlem, o którym pisalam wam wczoraj..
 
Ranyyyy próbuje doczytać ale nie mogę... Ja cały dzień po za domem, pojechałam do mamy i 3 godziny za kółkiem to masakra tak mnie teraz plecy bolą że szok...

Gratuluje wszystkim udanych wizyt😊
 
reklama
Kiedy informowalyscie pracodawcę o ciąży? Ja jestem na zwolnieniu od lekarza rodzinnego, ponieważ nim dowiedziałam się o ciąży byłam chora, ale mam trudny system pracy, po 12h z dojazdem ok 2 godziny w jedna stronę. Nie wyobrażam sobie wrócić do fizycznej pracy teraz jednak nie wiem czy to odpowiedni moment aby informować już przełożonego.
Mój kiero cały czas się pyta kiedy drugie, więc się nie martwię. Przy takim systemie pracy to faktycznie lepiej l4. Pracodawca i tak zazwyczaj nie docenia poświęcenia.
 
Do góry