reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Tak to prawda...dzien sie dopiero zaczal..z jednej str sie ciesze ze dobrze sie czuje z drugiej jest to niepokojace ale coz pozostaje mi czekac do jutra na wizyte
Dobrze Cie rozumiem bo dla mnie każda sytuacja odbiegająca od nowej normy jest powodem do niepokoju. Ale staram się nie stresować bo stres mi w niczym nie pomoże 😊
 
reklama
Ja powiedziałam dzieciom po pierwszym USG kiedy serduszko zobaczyłam.Corka wniebowzięta, od dawna nas męczyła o dzidziusia. Syn najpierw podszedł z rezerwa, ale potem imiona zaczął wymyślać i w ogóle wieczorem do mnie przyszedł i powiedział że najpierw tylko myślał o tym że dzidziuś będzie płakał ale jak zaczął się zastanawiać to zobaczył też duzo fajnych rzeczy i zalet bycia starszym bratem słodkiego dzidziusia i jednak się cieszy😊 Ostatnio syn robił drzewo genealogiczne na historię i spodobało mi się imię prababci jednej Rozalia, no i jak dzieciom powiedzieliśmy to moja córka sama z siebie że jakby była dziewczynka to ona by chciała Rozalię 😉 A syn wymyślił dla chłopca Maksymilian, żeby był Maksio, bo to słodko będzie😁 Ja dla chłopca myślałam o Wojtku.
 
Ja powiedziałam dzieciom po pierwszym USG kiedy serduszko zobaczyłam.Corka wniebowzięta, od dawna nas męczyła o dzidziusia. Syn najpierw podszedł z rezerwa, ale potem imiona zaczął wymyślać i w ogóle wieczorem do mnie przyszedł i powiedział że najpierw tylko myślał o tym że dzidziuś będzie płakał ale jak zaczął się zastanawiać to zobaczył też duzo fajnych rzeczy i zalet bycia starszym bratem słodkiego dzidziusia i jednak się cieszy😊 Ostatnio syn robił drzewo genealogiczne na historię i spodobało mi się imię prababci jednej Rozalia, no i jak dzieciom powiedzieliśmy to moja córka sama z siebie że jakby była dziewczynka to ona by chciała Rozalię 😉 A syn wymyślił dla chłopca Maksymilian, żeby był Maksio, bo to słodko będzie😁 Ja dla chłopca myślałam o Wojtku.
Moj syn to Wojtek - jeśli imię świadczy o charakterze to uważaj, pierwsza noc przespałam, jak młody miał trzy lata 😂 Ale za to teraz ma dziesięć, spokojny, wyważony, trochę odstaje pod tym względem od rówieśników:) Ale patrząc na to, jak było na początku, to sama sie dziwię że dożył do dziś...
 
Moj syn to Wojtek - jeśli imię świadczy o charakterze to uważaj, pierwsza noc przespałam, jak młody miał trzy lata 😂 Ale za to teraz ma dziesięć, spokojny, wyważony, trochę odstaje pod tym względem od rówieśników:) Ale patrząc na to, jak było na początku, to sama sie dziwię że dożył do dziś...
Mój synek też mi dał popalić, był meeega wymagającym maluchem, tez jak miał 3 lata to jeszcze się ciągle budził ze 2 razy w nocy. Nadal zresztą jest dość trudny w wychowywaniu. Ma chłopak temperament. Córka za to przeciwieństwo, spokojna, dobrze ulozona, zorganizowana, szybko noce przesypiala. Więc ja to bym tak patrząc pod tym kątem chciała dziewczynkę. Chociaż i dziewczynki też się potrafią temperamentne trafić😊
Ja w szkole uczę więc generalnie z większością imion mam skojarzenia i właśnie uczę 2 Wojtkow i obaj są dobrze wychowanymi, miłymi i pogodnymi chłopcami. I jakoś mi się tak dobrze kojarzy to imię😊
 
Ja powiedziałam dzieciom po pierwszym USG kiedy serduszko zobaczyłam.Corka wniebowzięta, od dawna nas męczyła o dzidziusia. Syn najpierw podszedł z rezerwa, ale potem imiona zaczął wymyślać i w ogóle wieczorem do mnie przyszedł i powiedział że najpierw tylko myślał o tym że dzidziuś będzie płakał ale jak zaczął się zastanawiać to zobaczył też duzo fajnych rzeczy i zalet bycia starszym bratem słodkiego dzidziusia i jednak się cieszy[emoji4] Ostatnio syn robił drzewo genealogiczne na historię i spodobało mi się imię prababci jednej Rozalia, no i jak dzieciom powiedzieliśmy to moja córka sama z siebie że jakby była dziewczynka to ona by chciała Rozalię [emoji6] A syn wymyślił dla chłopca Maksymilian, żeby był Maksio, bo to słodko będzie[emoji16] Ja dla chłopca myślałam o Wojtku.

Mi się bardzo podoba Rozalka [emoji3590]
Teraz boję się myśleć o imionach bo nawet pierwszej wizyty jeszcze nie miałam ale już w poprzedniej ciąży dla dziewczynki braliśmy pod uwagę Rozalie lub Nine. A mamy Adasia [emoji16][emoji16]
 
Hej dziewczyny , współczuję Wam mdłości. Mnie nigdy za bardzo to nie doskwierało. Wszystko było umiarkowane ;) Mam nadzieję , że tym razem uda się równie dobrze znieść ciążę. Pewnie nie uwierzycie że przy 4 porodzie to możliwe,ale panicznie się boję. Mam złe doświadczenia przy 2 porodzie i rozważam cc.
 
Co w tym jest ekstra? Bo w stanach na przykład to norma. Moje ciotki tak zrobiły i jest Krzysztof junior i Jola junior, ale ani to dla mnie ekstra nie jest, ani fajne. Może nie widzę tego, co powinnam? Co powinnam? ;)
No kwestia gustu, każdemu podoba się co innego :)
Mi osobiście podoba się taka forma ale mój nie przepada za swoim imieniem wiec u Nas tak nie będzie :)
 
reklama
Co w tym jest ekstra? Bo w stanach na przykład to norma. Moje ciotki tak zrobiły i jest Krzysztof junior i Jola junior, ale ani to dla mnie ekstra nie jest, ani fajne. Może nie widzę tego, co powinnam? Co powinnam? ;)
Mam kolezanke Monike, ktora nazywa sie jak jej mama, i ktora ma brata o tym samym imieniu co tata 🤯 ja nie czuje tego fenomenu, a wrecz nawet nie rozumiem hahahaha moj przyszly tesc ma chrzesniaka, ktory ma tak samo na imie jak on... nazwisko tez 🙈🙈 do tego prowadza podobne firmy... i nawet nie wiecie ile jest czasami zamieszania...
 
Do góry