reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Bardzo szybko niektóre z was powiedziały rodzinie o ciąży. Bardzo bym chciała krzyczeć o tym wszystkim, ale wstrzymam się do świąt. Powiedziałam jednej z sióstr, bo ona jest wiedźmą i jak mnie zobaczyła, to powiedziała: " cześć Dorotko, czy ty jesteś w ciąży?", nas z mężem zatkało i się nie udało zachować dla siebie.
Ale nikomu więcej nie powiemy. Tak samo jak nie powiedziałam o poronieniu nikomu, nie chciałam, żeby cierpieli razem ze mną.
 
A i zdjecie mojego kropka aczkolwiek w innym ulozeniu byl kropek wiekszy a tu jakis taki malutki:D ale mam tylko jedno zdjecie
 

Załączniki

  • 20201027_211738.jpg
    20201027_211738.jpg
    625,6 KB · Wyświetleń: 63
Bardzo szybko niektóre z was powiedziały rodzinie o ciąży. Bardzo bym chciała krzyczeć o tym wszystkim, ale wstrzymam się do świąt. Powiedziałam jednej z sióstr, bo ona jest wiedźmą i jak mnie zobaczyła, to powiedziała: " cześć Dorotko, czy ty jesteś w ciąży?", nas z mężem zatkało i się nie udało zachować dla siebie.
Ale nikomu więcej nie powiemy. Tak samo jak nie powiedziałam o poronieniu nikomu, nie chciałam, żeby cierpieli razem ze mną.
Ja też nie chciałam mówic ale każdy chyba się domyślił zwłaszcza po pierwszym poronieniu mówiliśmy że będziemy się starać i większość osób wie przy pierwszej nie mówiłam a i tak poroniłam więc co ma być to będzie na początku było ciężko o tym mówić ale z każdym miesiącem jest "łatwiej"i trzeba o tym mówić bo takie rzeczy się zdarzają że tak powiem i to bardzo często niż nam się wydaję
 
Dużo z Was pisze że lepiej nie słuchać serduszka? Dlaczego? W pierwszej ciąży na pierwszej wizycie słuchałam serduszka, nikt nawet nie zapytał czy chce czy nie chce. Po prostu włączyli
Dziś gin mowił, ze "serduszko bedziemy słuchac od 10 tc, wczesniej to szkodliwe dla płodu" ale nie rozwijałam tematu. Zmierzył tylko tetno.
Oo też jesteś z Krakowa :)
Suuper, że wszystko się dobrze rozwija!
Ale droga wizyta! :o

Niestety nie orientuję się, czy gdzieś wpuszczają partnerów, u mnie musi siedzieć w samochodzie..
Fajnie, że tu na forum siedzi druga Krakuska :p
 
reklama
Gratuluję dziewczyny ❤

Wiecie może czy można brać nospę w ciąży ? Bardzo mnie brzuch boli, łapie i puszcza, ale naprawdę jak przy najgorszych miesiączkach i już nie wiem co zrobić, bo tylko jak leżę to mam spokoj...

Objawy „przeziębienia” minęły, wydaje mi się ze to było zatrucie pokarmowe, bo miałam już kiedyś tak, ze przy zatruciu mnie odcinało, kilka dni i potem spokoj, a tez myślałam ze coś mnie wzięło.
Mój lekarz powiedział, że jakby bolało to mieć pod ręką no.spę; że lepiej wziąć lek niż sam ból miałby coś zrobić. Ja to rzadko biorę tabletki nawet nie w ciąży.
 
Do góry