reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja niestety paliłam, przestałam w dniu spodziewane @ i do tej pory nie ruszyłam. Łatwo nie jest, ale nie jest też tak zle, bo jednak cel jest najważniejszy:)
Najgorzej[emoji849] ja mam już za sobą infekcje intymna i ostre przeziębienie, co dalej?![emoji2356]


Też jem dużo i to rzeczy, których wcześniej bym nie tknęła[emoji16]
A brzuch taki wzdęty, że bez problemu mogłabym się podszywać pod 6 miesiąc[emoji1787]

Ale ten nadmierny apetyt może też być spowodowany tym, że z miejsca jak tylko zobaczyłam dwie kreski odstawiłam epapierosa.
Miałam właśnie o to pytać, bo chyba żadna z was nie poruszyła tej kwestii.
Paliłyscie zanim dowiedziałyście się o ciąży? Jak poszło ewentualne odstawienie?
 
reklama
Dokładnie mam takie samo zdanie, nie wyobrażam sobie już zapalić nawet jednego i wiem że tego nie zrobię. Ale niestey, jest dużo kobiet,które palą w ciąży :/
Ja nie pale. Rzuciłam palenie ponad 5 lat temu jak starałam się o syna. A jak widzę na przystankach kobiety w wysokiej ciąży z papierosem to mnie nosi...
 
Ja rzuciłam podczas poprzedniej ciazy, ale przez to że ja straciłam z nerwów znów zaczęłam..
Zarówno wtedy, jak i teraz w mig, jak za pomocą czarodziejskiej różdżki nałóg odszedł w nieznane😊 dwie kreski całkowicie mnie z niego wyleczyły🥰

Znam kobiety, które cała ciąże normalnie paliły papierosy, jednej to nawet zdazalo się łyknąć Desperadosa w weekend🤦‍♀️
Brak słów..
 
Jak u was z wagą? Ja mam dzisiaj 8+3 i zważyłam się, jestem troszkę ponad 2 kilo na minusie. Mam nadwagę i lekarka powiedziała, że dobrze by było, żebym przytyła w ciąży tylko kilka kilogramów. Od kwietnia sobie powoli chudłam, zrzuciłam 7 kg no i teraz te 2. Nie wymiotuję, mam czasem mdłości i jem mniej bo nie mam apetytu często.
 
Jak u was z wagą? Ja mam dzisiaj 8+3 i zważyłam się, jestem troszkę ponad 2 kilo na minusie. Mam nadwagę i lekarka powiedziała, że dobrze by było, żebym przytyła w ciąży tylko kilka kilogramów. Od kwietnia sobie powoli chudłam, zrzuciłam 7 kg no i teraz te 2. Nie wymiotuję, mam czasem mdłości i jem mniej bo nie mam apetytu często.
U mnie raczej stoi w miejscu, ale w poprzedniej ciąży tez na początku schudłam z 2-3 kg, później nadrobiłam 🤣
 
Nie dość ze te wymioty to złapałam jakieś przeziębienie... telepie mamie jak cholera, gorączka, wszystko mnie boli, zatoki mnie bolą i jeszcze to rzyganie wykończę się dzisiaj dziewczyny przysięgam 😭😭😭
Przybij piątkę, ja już tydzień leżę z jakimś cholerstwem. Od kaszlu mam już mięśnie brzucha lepsze niż po siłowni.
 
Ostatnia edycja:
Ja nie pale. Rzuciłam palenie ponad 5 lat temu jak starałam się o syna. A jak widzę na przystankach kobiety w wysokiej ciąży z papierosem to mnie nosi...
Kiedyś pojechałam do koleżanki, mieszka na Bielanach, na osiedlu, na którym patologia też znalazła swoje miejsce. Ile tam bab w ciąży z fajkami i piwskami w rękach! Ja byłam wtedy w ciąży i patrzyłam na nie z niesmakiem.
Sama nigdy nie tknelam w życiu fajki, dla mnie to obrzydliwe i śmierdzące ścierwo, a alkohol piję że dwa razy w roku, na sylwestra i jak jest gorąco, to wypije zimne piwo z sokiem.
I znowu tak mnie to wkurza, że takie mendy urodzą zdrowe dzieci i zajdą w kolejną ciążę i kolejna, i kolejną, a kobiety, które o siebie dbają nie mogą zajsc w ciążę albo mają chore dzieci :(
 
Jak u was z wagą? Ja mam dzisiaj 8+3 i zważyłam się, jestem troszkę ponad 2 kilo na minusie. Mam nadwagę i lekarka powiedziała, że dobrze by było, żebym przytyła w ciąży tylko kilka kilogramów. Od kwietnia sobie powoli chudłam, zrzuciłam 7 kg no i teraz te 2. Nie wymiotuję, mam czasem mdłości i jem mniej bo nie mam apetytu często.
Dzięki za przypomnienie, że muszę baterie do wagi wrzucić i zacząć to kontrolować, bo nawet nie wiem, ile ważę ;)
 
reklama
Do góry