reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
A też musisz do nifty przynieść wydruk USG?
Coś takiego znalazłam :

Jak przygotować się do testu NIFTY? Pacjentka w celu wykonania testu NIFTY nie musi być na czczo. Na pobranie krwi należy zabrać całą dokumentację ciąży, łącznie z wynikiem ostatniego badania USG ciąży.
 
Cześć dziewczyny. Jestem na poczatku mojej drogi Jestem w 5 tygodniu i od czasu kiedy powinnam dostać @ mam,takie dziwne uczucie tam na dole, jakbym zaraz miała dostać @, jakby zaraz @ miał wyplynac, nie chodzi mi o podbrzusze, tylko takie uczucie jakby coś miało wyplynac ze mnie. Czy może mialyscie tak na poczatku?
 
Cześć dziewczyny. Jestem na poczatku mojej drogi Jestem w 5 tygodniu i od czasu kiedy powinnam dostać @ mam,takie dziwne uczucie tam na dole, jakbym zaraz miała dostać @, jakby zaraz @ miał wyplynac, nie chodzi mi o podbrzusze, tylko takie uczucie jakby coś miało wyplynac ze mnie. Czy może mialyscie tak na poczatku?
Ja na początku cały czas miałam wrażenie, ze już już dostanę okres, to było takie specyficzne uczucie, co chwilę sprawdzałam czy nic nie leci, to chyba normalny objaw :)
 
Dziękuję Ci bardzo, ulzylo mi [emoji16] jutro idę powtórzyć bete, w sobotę 4 dni po terminie miałam 313 i bardzo się boj, że jakaś taka niska. Zastanawiam się czy zrobić też progesteron..
Ja na początku cały czas miałam wrażenie, ze już już dostanę okres, to było takie specyficzne uczucie, co chwilę sprawdzałam czy nic nie leci, to chyba normalny objaw :)
 
Cześć dziewczyny. Jestem na poczatku mojej drogi Jestem w 5 tygodniu i od czasu kiedy powinnam dostać @ mam,takie dziwne uczucie tam na dole, jakbym zaraz miała dostać @, jakby zaraz @ miał wyplynac, nie chodzi mi o podbrzusze, tylko takie uczucie jakby coś miało wyplynac ze mnie. Czy może mialyscie tak na poczatku?
Też tak miałam na początku ciąży, teraz to wrażenie trochę już minęło, choć nadal na wkładce mam dość sporo śluzu przez co jest to uczucie "mokrości", więc to normalne😊
 
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź :) trochę się uspokoilam;) już nawet nie wspominam o piersiach, które prawie nie bola[emoji85] ja tak panikuje dziewczyny, bo w poprzedniej ciazy miałam pierwsza bete 1000 i tak sie cieszylam A po dwóch dniach 1500 i świat mi się zalamal. Miałam pusty pecherzyk ciazowy:( I chyba dlatego boję się jutrzejszej bety.
Też tak miałam na początku ciąży, teraz to wrażenie trochę już minęło, choć nadal na wkładce mam dość sporo śluzu przez co jest to uczucie "mokrości", więc to normalne[emoji4]
 
reklama
Do góry