reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dzień dobry,

Witam się i ja, termin wychodzi na 25.06, co prawda ciąża nieplanowana, ale po 2 przepłakanych nocach, dzisiaj pojawił się uśmiech na twarzy.

Na pokładzie już jeden czerwcowy chłopak 5 - latek i drugi 14 miesięczny również chłopak z sierpnia;)

Pozdrawiam wszystkie mamy i oczywiście mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona 😊
 
reklama
A ja znowu na odwrót tylko bym herbatę piła :)
Ja też mój mąż się śmieje że tyle herbaty to przez rok nie wypiłam jak w przeciągu ostatniego tygodnia... Herbata z pomarańczą to jest to 😁
Dzień dobry,

Witam się i ja, termin wychodzi na 25.06, co prawda ciąża nieplanowana, ale po 2 przepłakanych nocach, dzisiaj pojawił się uśmiech na twarzy.

Na pokładzie już jeden czerwcowy chłopak 5 - latek i drugi 14 miesięczny również chłopak z sierpnia;)

Pozdrawiam wszystkie mamy i oczywiście mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona 😊

Witaj Kochana!
Ooo same letnie chłopaki 😁 to tym razem życzę dziewczynki. u gina już byłaś?


Ja wysprzatalam chałupkę staruszek mój mi pomógł 😁a teraz robi kawę 🙈 bardziej mleko z kawą no ale...😂
 
Super że już widać serduszko😊 nie mogę się doczekać swojej wizyty i mam nadzieję że też już zobaczę.


Głowa do góry, to tylko auto a nerwy i stres teraz nie wskazane. Choć wiem że faceci z autem to jak z jajkiem...


Ze smaków to mnie wzięło na owoce i mega ochote mam na winogrono 🤭 w ogóle mam jakiś wilczy apetyt aż strach będzie wchodzić na wagę, bo nie zdążyłam schudnąć przed ciążą 😂 z jakiej wagi startujecie?
To ja dzisiaj tez winogrona tylko ze jak zobaczyłam napój Helena winogrono to musiałam kupić chociaż w ogóle nie pije takich napoi 😂 oj wagę mam aż wstyd pisać 🙈 73,8 to było tak od dłuższego czAsu przy wzroście 164
 
Wy o słodkim, a ja dalej tylko słone 🤣 I non stop jadlabym ryz i warzywa 🤪 dzisiaj po raz drugi mnie modliło, ale delikatnie i tylko rano, nie mogłam zjeść śniadania, ale wmusilam kanapkę i za pół h przeszło.

Gratuluje serduszka !! ❤️
i witam wszystkie nowe kobietki na grupie 😊

Wiecie co, jakbym dopiero się dowiedziała, ze sutki istnieją 🤣 Ciagle o nie zachaczam, biustonosz sztywny odpada , bo bolą jak cholera. Jakbym miała dwa ostrza na cyckach, masakra, tez tak macie ?
 
reklama
Witam nowe dziewczyny. ☺️ Rozgośccie się 😘

Nie stresujcie się samochodami. Wiem ze to trochę kasy pójdzie na naprawę ale szkoda nerwow, jeszcze w naszym stanie. Sama przy pierwszej fali covida na wiosnę cofalam i koleś mi wyjechał I dzwon. 500zl mandatu zapłaciłam i 6pkt karnych 🤦‍♀️ Ale byłam pewna ze to jemu dowalą No ale jednak nie😂

U mnie w pracy wszyscy dzisiaj na testy pojechali😳 całe szczęście ze mnie pominęli tylko z tego względu ze nie wracam do pracy tylko siedzę na L4. Drugi raz bym tego nie zniosła. Za 1 razem płakałam przy pobraniu wymazu, mój syn tez.
 
Do góry