reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dzis dzien nie moze byc gorszy. Rozwalilam caly zderzak na krawezniku na Orlenie, a chcialam tylko podjechac po hot doga dla mlodego. Najpierw ryczalam w aucie przez pol godziny, pozniej zadzwonilam po meza, powarczal na mnie za to, pozarlismy sie, teraz zas chodze i poplakuje, nie moge sie uspokoic, ech hormony ...
Spoko, ja tydz temu poszlam na parking po samochód, a tam niespodzianka w postaci niezlego wgniota w karoserii i pękniety zderzak. Oczywoscie nikt zadnej kurtki z telefonem i przeprosinami nie zostawil. Ale jak na mnie to i tak trzymalam nerwy na wodzy splynęlo po mnie dla dobra dziecka ;)
 

Załączniki

  • 20201011_134749.jpg
    20201011_134749.jpg
    2,5 MB · Wyświetleń: 41
reklama
Kiedy masz wizytę i który tydzień ?
ja już odliczam do kolejnej 6 listopada.

Super że już widać serduszko😊 nie mogę się doczekać swojej wizyty i mam nadzieję że też już zobaczę.


Głowa do góry, to tylko auto a nerwy i stres teraz nie wskazane. Choć wiem że faceci z autem to jak z jajkiem...


Ze smaków to mnie wzięło na owoce i mega ochote mam na winogrono 🤭 w ogóle mam jakiś wilczy apetyt aż strach będzie wchodzić na wagę, bo nie zdążyłam schudnąć przed ciążą 😂 z jakiej wagi startujecie?
 
Spoko, ja tydz temu poszlam na parking po samochód, a tam niespodzianka w postaci niezlego wgniota w karoserii i pękniety zderzak. Oczywoscie nikt zadnej kurtki z telefonem i przeprosinami nie zostawil. Ale jak na mnie to i tak trzymalam nerwy na wodzy splynęlo po mnie dla dobra dziecka ;)
ale masz chociaz swiadomosc, ze to nie Twoja wina :( a ja wjechalam jak kretynka, prosto na ten kraweznik :(
 
Super że już widać serduszko😊 nie mogę się doczekać swojej wizyty i mam nadzieję że też już zobaczę.


Głowa do góry, to tylko auto a nerwy i stres teraz nie wskazane. Choć wiem że faceci z autem to jak z jajkiem...


Ze smaków to mnie wzięło na owoce i mega ochote mam na winogrono 🤭 w ogóle mam jakiś wilczy apetyt aż strach będzie wchodzić na wagę, bo nie zdążyłam schudnąć przed ciążą 😂 z jakiej wagi startujecie?
Jakbym o sobie czytała :))) w pierwszej ciąży jadłam głównie winogora zielone, jadłam ich tak dużo, że w pewnym momencie okazało się, że jem do śniadania, do obiadu i kolacji, a na drugie śniadanie i podwieczorek jem tylko winogrona :D
 
Super że już widać serduszko[emoji4] nie mogę się doczekać swojej wizyty i mam nadzieję że też już zobaczę.


Głowa do góry, to tylko auto a nerwy i stres teraz nie wskazane. Choć wiem że faceci z autem to jak z jajkiem...


Ze smaków to mnie wzięło na owoce i mega ochote mam na winogrono [emoji2960] w ogóle mam jakiś wilczy apetyt aż strach będzie wchodzić na wagę, bo nie zdążyłam schudnąć przed ciążą [emoji23] z jakiej wagi startujecie?
Z za dużej [emoji16][emoji23]
 
Jakbym o sobie czytała :))) w pierwszej ciąży jadła głównie winogora zielone, jadłam im tak dużo, że w pewnym momencie okazało się, że jem do śniadania, do obiadu i kolacji, a na drugie śniadanie i podwieczorek je tylko winogrona :D
ja tez mam faze na winogrona, ale jednak maja tak duzo cukru, ze staram sie je ograniczac :)
 
Kiedy masz wizytę i który tydzień ?
ja już odliczam do kolejnej 6 listopada.
Ja dopiero kończę 5 tydzień, a wizytę mam 26.10.

Jakbym o sobie czytała :))) w pierwszej ciąży jadłam głównie winogora zielone, jadłam ich tak dużo, że w pewnym momencie okazało się, że jem do śniadania, do obiadu i kolacji, a na drugie śniadanie i podwieczorek jem tylko winogrona :D
[/QUOTE)

I co urodziłaś po tym winogronie? Synek czy córka? 😁🤭
 
reklama
Super że już widać serduszko😊 nie mogę się doczekać swojej wizyty i mam nadzieję że też już zobaczę.


Głowa do góry, to tylko auto a nerwy i stres teraz nie wskazane. Choć wiem że faceci z autem to jak z jajkiem...


Ze smaków to mnie wzięło na owoce i mega ochote mam na winogrono 🤭 w ogóle mam jakiś wilczy apetyt aż strach będzie wchodzić na wagę, bo nie zdążyłam schudnąć przed ciążą 😂 z jakiej wagi startujecie?
Ja z 62 :( schudlam z 72 i chcialam jeszcze kilka kg ale no nie udało się 🤣 narazie waga stoi w miejscu tylko brzuch wzdety mega
 
Do góry