reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Cześć,

Witam się i ja :)
Termin @ miałam 29.09, test zrobiłam 27.09 i były dwie kreski, a beta 28.09 133 :)
Wizytę u ginekologa mam jutro, z aplikacji wychodzi, że będzie to 5+6. Zadowolę się pęcherzykiem, bo strasznie się boję pozamacicznej :( Byłam na forum starczek i tyle ich było, że to teraz moja fobia...

Z objawów to od wczoraj czuję, jakbym miała kaca mordercę 24h/dobę...Ciekawe czy się nasili czy będzie jak w sinusoidzie :( Piersi nie bolą ani się nie powiększyły, jak w pierwszej ciąży, wyglądają normalnie.

Mam w domu dwuletniego syna, z zawodu jestem logistykiem i mam nadzieję pracować ile się będzie dało, bo praca i firma fajna :) Jestem również trenerem personalnym dla kobiet w ciąży i po porodzie, więc w razie Waszych wątpliwości, chętnie pomogę :)
Hej, a podpowiesz, czy mogę cieszyć w ciąży? Tzn jak ćwiczyć, czy mogę normalnie biegać na bieżni? :)
 
reklama
Nie rozumiem czemu tak o to prosi. Tylko niepotrzebny stres. Ja jak powiedziałam mojemu lekarzowi że zrobiłam betę, podałam wartość i poprosiłam o skierowanie na następna to powiedział że już nie ma takiej potrzeby. Teraz zostaje czekać do wizyty. Ale i tak zrobiłam bo nie wytrzymałabym 😂
Także głowa do góry i czekam na wiadomość o serduszku 🙂❤️
Pociesza mnie fakt że w poprzedniej nieudanej ciazy mialam praktycznie identyczna bete w 27 dniu po spodziewanym okresie A dzis taka mam w 15 dniu :)
 
Do góry