reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Wiecie co, ja jestem optymistką i już myślę w przód bo wiem, że będzie dobrze :p Więc się zastanawiam, jak sobie poradzić z niemowlęciem na 30 m2, mieszkanko w bloku, dwa małe pokoje, mój chłopak uważa że od razu wyoutować do osobnego pokoju a łóżko już nasze się tam nie zmieści, ale niemowle (po jakichś 3 tygodniach oczywiście) zostawić same na noc?! Jakoś mi się to w głowie nie mieści, ale ja nie mam dzieci więc się nie znam. I może mamy jakieś doświadczone doradzą, jakie łóżeczko najlepiej się spradza na początek? Turystyczna dostawka, klasyczne drewniane, na kółkach jakieś, czy może kołyska?
 
Wiecie co, ja jestem optymistką i już myślę w przód bo wiem, że będzie dobrze [emoji14] Więc się zastanawiam, jak sobie poradzić z niemowlęciem na 30 m2, mieszkanko w bloku, dwa małe pokoje, mój chłopak uważa że od razu wyoutować do osobnego pokoju a łóżko już nasze się tam nie zmieści, ale niemowle (po jakichś 3 tygodniach oczywiście) zostawić same na noc?! Jakoś mi się to w głowie nie mieści, ale ja nie mam dzieci więc się nie znam. I może mamy jakieś doświadczone doradzą, jakie łóżeczko najlepiej się spradza na początek? Turystyczna dostawka, klasyczne drewniane, na kółkach jakieś, czy może kołyska?
No szczerze, ja bym takiego maluszka nie zostawiła w osobnym pokoju na noc [emoji16] Ale to już wasza decyzja [emoji16] ja synka dałam do osobnego pokoju jak miał pół roku. A nie możecie łóżeczka dać do tego drugiego pokoju gdzie będziecie wy spać ?
Co do łóżeczka my mieliśmy zwykłe drewniane. U rodziców i teściów mam turystyczne jak Mały idzie do nich spać.
 
No szczerze, ja bym takiego maluszka nie zostawiła w osobnym pokoju na noc [emoji16] Ale to już wasza decyzja [emoji16] ja synka dałam do osobnego pokoju jak miał pół roku. A nie możecie łóżeczka dać do tego drugiego pokoju gdzie będziecie wy spać ?
Co do łóżeczka my mieliśmy zwykłe drewniane. U rodziców i teściów mam turystyczne jak Mały idzie do nich spać.
No możemy, dlatego się zastanawiam, ale pewnie ten kapeć będzie chciał oglądać telewizor i w ogóle i jeszcze bejbola obudzi :O No u nas pewnie też się skończy na drewnianym, chociaż budujemy dom i może w przyszłym roku się uda wprowadzić, więc chłopak mówi żeby może coś mniejszego na początek i żeby nie zagracać mieszkania
 
No możemy, dlatego się zastanawiam, ale pewnie ten kapeć będzie chciał oglądać telewizor i w ogóle i jeszcze bejbola obudzi :O No u nas pewnie też się skończy na drewnianym, chociaż budujemy dom i może w przyszłym roku się uda wprowadzić, więc chłopak mówi żeby może coś mniejszego na początek i żeby nie zagracać mieszkania

To też jest myśl, aczkolwiek w kołysce też bardzo długo dzieciaczek nie da rady, bo wyrośnie. Zależy kiedy dokładnie byście się przeprowadzali:)
Co do tv, niektóre dzieci od małego są przyzwyczajone i normalnie śpią przy tv[emoji16] to już wasza decyzja musi być z tym przeniesieniem do drugiego pokoju. Jakieś mniejsze łóżko dla Was się tam też nie zmieści?
 
reklama
Dziewczynyczy waszą ciążę prowadzi ginekolog który pracuje na oddziale ginekologiczno-plozniczym w szpitalu??? Czy ma tylko prywatną praktykę??
 
Do góry